2737
2739
عنوان

برم اقدام برا دوقلویی یا نه؟ بچه ها راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 8486 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ادم تنبلی نیستم اصلا، زمان بارداریم تنها بودم تو یه شرایط اب وهوایی بد جنوب کشور، خانوادم خیلی ازم دور بودن ، تا ماه هشتم سرکار میرفتم ، اونم از نوع کار کارگاهی با اینکه قبلا یه سقط داشتم ، مثل بقیه مامانا زندگی کردم و ساده گرفتم همونجا هم با همون امکانات زایمان کردم، اما وقتی دنیا اومدن قضیه خیلی فرق میکنه اره اگه خوش خوراک و خوش خواب باشن خوبه اما امان از کولیک و رفلاکس ومشکلات بد خوابی که به تبع اون پیش میاد
نی نی ها من 92/5/7 تو بغلم اومدن
2731
بچه هام بزرگ شدن ، خدا رو شکر مشکل خاصی نداشتم ، بچهام خیلی مریضی نداشتن اما برای داشتن سلامتییشون ، واسه اینکه مریض نشن از خودم خیلی زدم ببخشید طولانی شد اما وقتی ادم این همه سختی تحمل میکنه بعد یهو بگن بعضیا نمیتونن خودشونم بکشن ..... یهو سر درد دلم باز شد
نی نی ها من 92/5/7 تو بغلم اومدن
ماﻣﺎﻥ ﻗﻠﻮ ﺟﻮﻥ ﺣﻖ ﺩاﺭﻱ ﺷﺮاﻳﻂﺖﻭاﻗﻌﺎ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩﻩ ﻣﻨﻢ اﮔﻪ ﺧﻮﻧﻮاﺩﻡ ﭘﻴﺸﻢ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺑﻪ اﻳﻦ ﻓﻜﺮ ﻧﻤﻴﻮﻓﺘﺎﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﺩﻝم ﺑﻪ ﺧﻮﻧﻮاﺩﻡ ﮔﺮﻣﻪ ﺑﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻮ ﺧﻮاﻫﺮاﻡ
I'll love you forever,I'll like you for always,As long as I'm living
2740
دوقلویی سخته اما کیفش بیشتره لباسای یه شکل تنشون می کنی و همه جا با همن من که دوقلو خیلی دوست دارم حتی دوست دارم برای بارداری دومم برم برای دوقلویی اما می دونم جراتشو ندارم ... چون سختی های بچه داری رو می دونم ... حوصله منم کمتر از شماست شما اگه دوست داری خوبه برای دوقلویی اقدام کنی البته اگه می دونی بی خوابی بکشی روی اعصابت تاثیر نمیزاره آخه من اگه بی خوابی بکشم اعصابم بهم میریزه
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
سلام من دوقلو باردار شدم اما نتونستم نگرشون دارم و تو هفته۲۶بدنیا اومدن یه دختر و یه پسر و چون ریه هاشون کامل نبود نموندن اونموقع که باردار بودم خوشحال بودم که با یه زایمان دوتا بچه دارم و جنسشونم جوره ولی بارداری دوقلو خیلی سخته مخصوصا اگر خودت جسم ظریفی داشته باشی به نظر من بارداری یک قلویی بهتره امن تره بزرگ کردن دوقلو سخته شاید خیلی خسته بشی اونقدر که نتونی لذت واقعی بزرگ شدنشونو حس کنی هرچقدر هم کمک داشته باشی بازم سختیهاش زیاده یه قلو امن ترو با کیفیت تره هم بارداریش هم بزرگ کردنش هم تربیتش.

سلام منکه چیز خاصی متوجه نشدم از حرفاتون. اما من خودم دوقلو دوس دارم توی اطرافیان و هم کلاسیام دوقلو دیدم همشون سالم. توی فامیلمونم چنتا دوقلو و یه سه قلو هست که خیلی سالمن فقط جسه کوچیکی دارن اما غیر طبیعی نیس. منکه ۲۹ سال دارم و دوس دارم دوسال دیگه بچه داربشم اونم دوقلو.