2737
2734
واقعا با این روشای خوب زایمان که اومده حیفه کسی که میتونه و مشکلی نداره سزارین کنه و شکمشو الکی پاره کنن.
الان مراقبتای زایمان طبیعی هم خوبه و هم ماما و دکتر وقت میذارن. من که راضی بودم و واسم خوب بود.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعت دو ظهر زایمان کردم
والا آره خوب خیلی ها میگن عوارض داره یه حدود ٧٠٠ تومن از زایمان طبیعی گرونتر بود
یعنی کلا هزینه زایمان من در بیمارستان خصوصی ١٧٠٠ شد که یک ملیونشا بیمه تکمیلی داد
ولی این بی اختیاری ادرار از عوارض زایمان طبیعی و بخیه هاست که بهعد از یه مدت خوب میشه
من که مشکلی نداشتم
فقط قبلش معاینه هاش یکم سخت بود که اگر خودتا شل بگیری چیزی نیست
منم اپیدروال شدم همین حوریه که گفتن ولی من برعکس دوستان مردم تا به چهار یانت برسم تقریبا پنج ساعت درد وحشتناک داشتم این فدر داد و بیداد کردم تا اومدن میگفتن زوده خطر داره.چون بچم تقریبا ریز بود سه کیلو بخیه زیاد خوردم ولی دستگاه لازم نشد درکل اگه اپیدروال نبود بعیید میدونم زنده میموندم بیمارستان چمران بودم خیلی راضی بودم
البته من قبل از شروع درد کیسه آبم پاره شد
2728
منم زدم.

وقتی امپولو میزنن واقعا بی درد میشه.

البته دردای اولش تا 4 سانت و باید تحمل کنی.

البته من بعد از 12 ساعت که از پاره شدن کیسه ابم گذشت مجبور شدم سزارین کنم چون دهانه رحمم باز نشد.
کلا بعد 12 ساعت 5-6 سانت باز شد.
2738