2733
2739
عنوان

دوقلوهای زمستان ٩٢ و بهار ٩٣

| مشاهده متن کامل بحث + 136573 بازدید | 5261 پست
سلام خوبید،دوستای گلم،دلم واسه این تاپیک شده واسه پارسال،الان وروج کهام 9ماهشونه وخیلی بلا شدن،اسمون ابی وکیا جون نا تو واتس اپ گروه داریم پیام خصوصی بدین تا اددتون کنیم خوشحال میشیم
سلام سحرجان تایپیک دوقلوها همین بچه های اینجان؟ اگر بچه ها هستن منم ببر لطفا وااااااااای بچه ها دلم خیلی خیلی براتون تنگ شده
یاسمین زینبم 💗 محمدحسینم 💕 عاشقتونم💋بچه های قشنگمممممم...خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم پارسال خواننده خاموش تایپیک بودم ازتجربیات همتون استفاده میکردم ومثل شمانگران زایمان زودرس بودم وباهرزایمان بچه هاوسلامتی بچه هاخیلی خوشحال میشدم ومن هم بالاخره توهفته36دقیقایک هفته قبل ازوقت زایمان که دکترگفته بودبچه هام اومدن پیشم .
گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
2728
سلام دوستان پیشاپیش ماه مبارک رمضان برهمگی مبارک ممکنه بعضی دوستان نتونن در اینماه هرروز یک جزء قرآن بخونن و پایان ماه یک قرآن کامل ختم کنن.درصورت تمایل میتوانید درختم قرآن گروهی شرکت کنید و باقرائت یک جزء یا بیشتر انشاالله در ثواب ختم یک دور کامل قرآن سهیم باشید. درصورت تمایل لطفا اطلاع بدهید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1144942
تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند
2738
سلام دوستان من در مورد دکتر کتابی سوال دارم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمکم کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1163155&postID=45730992
خدایا شکرتضربان قلبشونو دیدم ، خدایا به مهربونیت قسم این لحظه رو قسمت تمام منتظرا بکن، آمین
سلام.... بچه ها خواهش میکنم اگه کسی اطلاعات داره کمکم کنه... من دوقولو باردارم و توی سونو ان تی برام نوشته دوقولویی دی کورونیک" کسی میدونه معنی این یعنی چی؟ دکتر نشون دادم فقط گفت سونو وآز خونت خوبن....دیگه هیچ توضیح اضافی نداد.خیلی نگرانم.حتی جنسیت نی نی هام رو نمیدونم