2733
2739
عنوان

خس خس و احساس خلط در نوزاد سه ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 134667 بازدید | 33 پست

عسل هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه

دوستم طبق نظر دکتر سنتی هرروزشربت عسل درست می‌کرد و با شیشه به هر دو بچه هاش میداد 

خواهرش هم همینطور 

منم درحد شیرین کردن جوشونده به دختر بزرگم دادم که همه این بچه هایی که گفتم در سلامت و هوش کامل به سر میبرن

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا
دوستان عزیز پسر من هم مثل خیلی بچه های شما سینه اش خس خس میکرد و خلط داشت طوری ک شیر میخورد با ی ارو ...

سلام دوست عزیز ممنون.پسر من ۶ ماهش تمومشده اخیرا سرماخوردم اونم ابریزش داره و خلط ایا اینی ک گفتی خوبه بدم بهش؟چقدر چجوری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم من دخترم همین مشکلو داره بخاطره همین بستریش کردیم بیمارستان چون خلط راه نفسشو‌میگیره بعد از سو ...

سلام ببخشیددخترمنم این طوریه چه سونویی کردید برای دخترمن سونوی شکم انجام داد گفت چیزی نیست ولی علائمش مثل برای شماست،50روزشه بیقراره رفلاکسم داره،دکتر رانیتیدین داده ممنون

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 

سلام من ی دختر یک ساله دارم ک از وقتی به دنیا اومده سینش گاهی خس خس میکنه یعنی ممکنه چند روز اصلا خس خس نکنه ولی ی روز در حد یه دقیقه سینش خس خس داشته باشه یا مثلا وقتی چیزای سرد مثل بستنی یااب سرد میخوره چند دقیقه ای سینش خس خس میکنه چند بارم بردمش دکتر گفتن مشکلی نیس اما بازم استرس دارم کسی تجربه ای داره کمکم کنه لطفا؟ 

2728