2733
2739

سلام. انشاله بسلامتی حمیده جون. راست میگی ما خیلی سختی کشیدیم. خدا رو 1000 بار شکر که دامنمون سبز شد انشاله که بچه هامونو سالم بغل بگیریم.

دقیقا زمانی که از همه جا قطع امید بشی اونوقت معجزه تو زندگیت اتفاق می افته اینو باور کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. حمیده جون چطوری ؟ زایمان نکردی هنوز؟ حتما سر موعد مقررت زایمان میکنی. من احتمالا زودتر زایمان میکنم .بیا و از خودت بگو . انشالله بسلامتی فارغ بشی

دقیقا زمانی که از همه جا قطع امید بشی اونوقت معجزه تو زندگیت اتفاق می افته اینو باور کن
2728

سلام.بسلامتی .مبارکه. زنده باشه انشالله.منم 15 ام زایمان کردم.منم سزارین شدم اما از اول دکترم گفت که سزارینی هستم .هنوز درد دارم و خوابیدنم سخته

سلام دوستان ،خیلی خیلی خیلی خوشحال شدم،خوندم بارداری سبزه و حمیده جون رو ،بخدا فراموشتون نکردم،خودتون بعد زایمان درک خواهید کرد چرا مادرا دیگه وقتی واسه خودشون. نمیتونن داسته باشن. کاش یه گروه تلگرامی داشتیم

Lilypie Maternity tickers
2738
 سلام.بسلامتی .مبارکه. زنده باشه انشالله.منم 15 ام زایمان کردم.منم سزارین شدم اما از اول دکترم ...

عزیزم شما با چه دارویی باردار شدین؟

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا... دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!...

سلااام‌ عزیزای دلم.از اخرین بازدیدم به نی نی سایت نزدیک به دوسال میگذره..کجاهایین دوست جونا.خوبین؟ کسی هست عایا؟ یوهووو

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده

سلام.سلام به دوستان خوب که چند وقتی رو باهم گذروندیم. چه  روزایی بود.پر از بیم و امید.شمپل جون. هما.حمیده و......بقیه دوستان خوب.بیایین گاهی سر بزنین .پسر من ۲۰ ماهه شده.خیلی دلم بچه دوم میخاد.ولی هنوز نشده.برام دعا کنید.انشالله دامن اونایی که بچه میخان سالم و صالح؛ زود سبز بشه.

سلام.سلام به دوستان خوب که چند وقتی رو باهم گذروندیم. چه  روزایی بود.پر از بیم و امید.شمپل جون. ...

سبزه جون بعد از چند دوره کلومیفن حامله شدی؟ برا من اولین ماهیه که کلومیفن از شب چهارم پری هر شب دو تا دکتر بهم داده بدون آمپول. فقط مشکل اینجاست که شوهرم خیلی سرده و دکتر گفته از روز 9 پری یک شب در میان برو اقدام. ولی برا من ممکن نیست نمیدونم چکار کنم

لعنت بر شیطان

سلام خانوما ی عزیز حالتون خوبه زنداداشم منم تنبلی داره کلومیفن مصرف کرده الآنم ز آمپول اچ سی جی زده ممکنه اینکاره بارداربشه من صفحات ۳۳خوندم ر تمام کسایی ک باردارشدن ونینیشون هم بدنیا اومده تبریک میگم توروخداواس ماهم دعاکنید سبزه جون شمام مشکلت تنبلی بود بعدمصرل چ داروهای باردارشدی