2733
2734
عنوان

شب چهارشنبه است و خواندن دعاي توسل مجربه،٤٠نفر ميخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 35 پست
سلام دوست عزیز... خیلی ممنونم از جوابتون  همین دعای خیرتون بزرگترین کمکه 💚 ... امشب حتما اینک ...

سلام جانم. الهی که گره از تو زندگیت وا بشه. میشه برای منم دعا کنی؟ خیلی احساس بی کسی میکنم... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روی چشمم ، منم مشکلاتی برام پیش اومده که خیلی ناراحت و تنهام کرده

من تازه باردار شدم فکر میکردم باردار شم عزیز تر میشم اما مامان خودم تنهام گذاشته و حواسش نیست...  باور میکنی هر حرفی شوهرم میزنه نمیدونم منظوری توش هست یا نه اما یه ربطی به اونا پیدا میکنه. زندگیم شده پر تنهایی و بی کسی. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
من تازه باردار شدم فکر میکردم باردار شم عزیز تر میشم اما مامان خودم تنهام گذاشته و حواسش نیست...&nbs ...

عزیزم همون بهتر که آدم فقط از خدا کمک بخواد .. بنده خدا هرچیم که باشه آخرش منت و حرف و نقل داره حتی اگه مادر آدم باشه . آدم از عزیزانش بیشتر ضربه میخوره

2731
عزیزم همون بهتر که آدم فقط از خدا کمک بخواد .. بنده خدا هرچیم که باشه آخرش منت و حرف و نقل داره حتی ...

ببخش باهات درد و دل کردم... میدونم بخدا. میدونم نباید از کسی انتظار داشته باشم فقط دلم می گیره که چقدر تنها باید باشم که مادرم هم تنهام بذاره. حالت تهوع داشت منو میکشت اما رفت مسافرت کارای خونه مامانم هم افتاد گردن من. چرا چون حال من طبیعیه. از گشنگی می مردم و به گریه می افتادم... 

ببخش سرتو درد اوردم.توروخدا دعا کن بتونم با خودم و خدای خودم زندگی کنم دعا کن دلم اروم شه. 

ممنونم که کنارم بودی و درد دلمو گوش دادی

ببخش باهات درد و دل کردم... میدونم بخدا. میدونم نباید از کسی انتظار داشته باشم فقط دلم می گیره که چق ...

عزیزم خواهش میکنم .. اینجا برای همینه دوستم 

میفهمم حرفات رو و کاملا ناراحتیت رو درک میکنم .. انقدر مونده حالا تا روزگار بیاد دستت عزیزم . هر موقع دوست داشتی حرف بزنی بیا و تگم کن گوش میدم بهت .. امیدوارم خدا زودتر از تصورمون به تو و همه و من آرامش و عشق عطا کنه