2733
2739
عنوان

الان بی بی چک زدم دو خطه شد

| مشاهده متن کامل بحث + 51 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من از دیروز خونریزی دارم امروز رفتم دکتر سونو نوشت و گفتن جنین سقط شده وای خدا دارم دیونه میشم،حالم خیلی بد هرکی یه چیز میگه،یکی میگه خارج رحمی بوده یکی میگه حاملگی درست بوده ولی سقط شده و یه تیکه هایش داخل رحم و لوله راستم مونده و خیلی خطرناکه،از صبح سه تا سونو دادم و هر کدومش یه جور بوده و یه چیز نشون داده بچه ها واسم دعا کنید
2728
اعظم جان ایشالا که راحت دفع بشه منم دیروز بیبی زدم مثبت شد ازمایش دادم عدد بتام هزار بود
خدا جونم ممنون از هدیه هایی که بهم دادی هدیه دومتم که خودش سرزده وارد زندگیم شده و هدیه ای که بغلمه حالا مه هدیه دوم رو خودت دادی هودتم مواظبش باش
رفتم بیمارستان کمالی کرج کورتاژ کردم، دوتا تخمکم بارور شده بود(دوقلو) یکیش مولار شده و یکیش خارج رحمی شده، مولار و خارج کردن و مرخصم کردند، دکتر گفت اگه بتا ت بیاد پایین جای نگرانی نیست ولی اگه نیومد پایین دوباره بیا بستری شو خدایا..... کمکم کن