2733
2734
عنوان

چند تا نکته خوب از طب سنتی برای زایمان طبیعی راحت تر

| مشاهده متن کامل بحث + 96745 بازدید | 28 پست
وای زایمان دوم😣😣😣منم مثل شما ۴ ماه دیگه😥

تاپیک قدیمیه

من زایمان کردم

طبیعی هم نشد 😢😢😢

الان بچه ام چهار سالشه😀

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جون دلم چه خوب که الان کنارته..من بیچاره😥

برای تو هم زودی میگذره

سخت بود ولی گذشت

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
بچه های من شیر به شیر شدن😣این سختره

برای من دقیقا سه سال اختلاف

وای زایمان دوم😣😣😣منم مثل شما ۴ ماه دیگه😥

سلام عزیزم چی شدزایمان کردی؟اولی راحت تربودیاحالا؟من یک ماه دیگه زایمان طبیعی دارم زایمان دومم هم هست توروخدا راهنماییم کن

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2738
سلام عزیزم چی شدزایمان کردی؟اولی راحت تربودیاحالا؟من یک ماه دیگه زایمان طبیعی دارم زایمان دومم هم هس ...

عزیزم شمازایمانتون زودتر از منه بهم خبر بدید چطور بود واسه من دو ماه نیم مونده

عزیزم شمازایمانتون زودتر از منه بهم خبر بدید چطور بود واسه من دو ماه نیم مونده

آهان فکرکردم زایمان کردی تیکرتوبرداشتی چشم حتما الان درخواست دوستی میدم که یادم نره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

با سلام

این ایات شریفه را بنویس و بر شکم او اویزان کن:

ایه ی ۵ و۶ سوره الم نشرح

ایه ی۷ سوره طلاق

"   ۴۵   "      یونس

"   ۴۶    "      نازعات

"   ۱۶      "    کهف

"    ۲      "    طلاق

وهمجنین سوره یس ایه ی ۱۹  را با گلاب بنویس وبشور وبخورد.

سوره انشقاق را هفت بار بخوان

سوره قدر را زیاد بخوان و به او فوت کن

سوره الم نشرح را بر روی ظرف مسی بنویسد وبشوید وبدهد بخورد انشاا... اسان زایمان کند.

این کاراهرو روزی که میخواد برید بیمارستان انجام بدین