2737
2734
عنوان

مسابقه عکس خردادماه

| مشاهده متن کامل بحث + 45 بازدید | 218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که بیشترین لایک روداشتم چرابرنده نشدم باوجود سختی بچه کوچیک اومدم نشستم پای سایت دوستام هم به هم رای دادن چرابرنده نشدم چرابا0 لایک برنده شد ولی من با 6 لایک برنده نشدم حالا سایت میگه امتیاز نیاوردی رای شما 12 امتیاز داره اینجا من قانع نشدم یکی منو توجیه کنه ازکجا معلوم که شخص با 0 لایک امتیازش بالاترین باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
2731
مامان نفس جون ببخشید انقدر که دخترت و دوست دارم ، نمیدونم چرا احساس کردم برنده شده شرمنده برای من همیشه برنده ای انشاله همگی عید فطر جایزه و عیدیمون و از خدای بزرگ بگیریم بچه ها از همه التماس دعا شیگولی جون ( من و ببخش ) منظور خاصی نداشتم انشاله شما هم به مراد دلتون برسید و ....
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
سلام دوستان، خانم تهرانی جواب پیامم رو اینگونه دادند،،،، تنده دختر نازم نفس گیرنده مونا تهرانی زمان ارسال ۱۳۹۵ جمعه ۴ تیر ساعت 10:02 ق.ظ پیغام سلام خانوم تهرانی. لطفا جوایز دوره پیش رو پیگیری کنید. چرا تابلو فرشهامون رو نمیفرستن؟؟ خیلی طولانی شد.... پاسخ سلام جوایز در دست پیگیری هستش یک کوچولو بدقولی کردند فرش میلاد. مجدد از ما زمان گرفتند.
2738