2733
2739
به همین سادگی تمام پنجره را غرق حسن یوسف کن دل اهالی این کوچه را تصرف کن قدم بزن وسط شهر باصدای بلند به عابران پیاده غزل تعارف کن وبی بهانه تبسم کن و نگاهت را شبیه اینه ها عاری از تکلف کن سپس به مجلس ترحیم یک غریبه برو وچشم های خودت را پر از تاسف کن صدای ضبط,اتوبان,هوای بارانی به خود بیا! نرسیده به قم توقف کن سلام دختر باران! سلام خواهر ماه! بهشت را به همین سادگی تصرف کن
اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم به خاطر تمام بهشت های کوچکی که در زمین به من عطا کردی تا ساعتی در آنها آرامش را حس کنم مکه مدینه کربلا نجف کاظمین سوریه مشهد قم امامزاده ها مساجد نگاه پدر آغوش مادر دستان همسر
اللهم عجل لولیک الفرج
2728
خــــدایا گفـــتی که از رگ گردن به من نزدیک تری اصـــلا" برای همیـــــن گریبــانم را می پوشـــانم! مراقبــــم که از من جـــــدا نشوی... و از تو جـــــدا نشــــوم...!
اللهم عجل لولیک الفرج
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالیکه گویی ایستاده بودم ! چه غصه هایی که فقط به سپیدی مویم حاصل شد در حالیکه قصه کودکانه اى بیش نبود ! دریافتم کسی هست که اگر بخواهد میشود و اگر نخواهد نمی شود ! به همین سادگی
اللهم عجل لولیک الفرج
خــــدایا آدم هــــای ســـرزمینم همه شــــان مهــــربانی را دوست دارند همـــــه شان محبت را دوست دارنــــد و تک تکشــــان عشــــــق را... فقـــط کمی بلـــد نیســـتند نحــــوه ی ابراز آن را ، مکان ابـــراز آن را و گاهی زمـــانش را... خـــــدایا خودت بیــــاموز به همــــه همـــــه ی این هــــــا را...!
اللهم عجل لولیک الفرج
2738
قــــــرار نیست که هـــمه ی دنیــــا شاعــــر بشوند یا نویســنده!!!!! ولـــی برای هـــر انســـانی گاهـــی لازم اســـت بایســـــتد یک گوشــــه ای به آســـمان خیـــــره شود و خیـــــلی خیـــــلی آرام بی هیـــــــچ واســـــطه ای! به او بگویــــــد که: دوســـــــتش دارد... دوستت دارم خداجونممممممممممممممممممممممممممم
اللهم عجل لولیک الفرج
ســـر تا پامو که نگاه می کنم می بینم انــدازه یه مشــت خـــاکم! یه مشت خاک که ممـــــکن بود خاک یه گلــــدون باشه پشت یه پنجــــره، یا یه مشت سنگ ریزه زیـــــر دریا، یا شاید یه تیــــکه آجر توی دیوار یه خــونه! یه مشت خاک ممکنــــه هیچ وقت هیچ اسم دیگه ای نداشته باشه و تا همیــــــشه خاک باقی بمونه...فقـــــط خاک!!!!!! اما حالا یه مشت خاک وجود داره که خـــــدا بهش اجازه داده که نفــــس بکشه،ببیـــنه،بشنوه،بفــــهمه یه مشت خاک که اجازه داره،انتخاب کنه... عاشـــق بشه... وای خــــدا جونم!!!!من چقد خوشبختم... من همون خاک انتخاب شده ام،همون خاکی که با بقیـــه ی خاکا فرق داره همون خاکی که با دستای تو شکل گرفته و تو از روح خودت توش دمیدی... هه! حالا میفهمم چرا فرشته ها بهم حســـودیشون شـــد! اما اگه این خاک،این خاکی که برگزیده شده، این خاکی که نور چشمی و عزیز دردونه ی خـــداست نتونه درست انتخاب کنه یا نخـــــواد...اونوقته که سر از نا کجـــــا آباد در میاره اونوقت اون آخر وقتی می خواد دوباره برگرده پیش خــــدا، سرشو میندازه پایین شــــاید خجالت میکشه از اینکه حتی نتونسته خــــاک باشه، چه برســــه به آدم !!! خـــدایا دستمو بگیر و نیـــار چنین روزی رو که پیشت روسیاه باشم... منو زیر چتر حمایتت طوری حفاظت کن که تحت هیچ شرایطی ، چه خوب وچه بد لحظه ای از یادت غافل نشم! آمین...
اللهم عجل لولیک الفرج
پسری در خانه خیلی شلوغ‌کاری کرده بود. همه‌ی اوضاع را به هم ریخته بود.وقتی پدر وارد شد، مادر شکایت او را به پدرش کرد. پدر که خستگی و ناراحتی بیرون را هم داشت، شلاق را برداشت. پسر دید امروز اوضاع خیلی بی‌ریخت است، همه‌ی درها هم بسته است، وقتی پدر شلاق را بالا برد، پسر دید کجا فرار کند؟ راه فراری ندارد! خودش را به سینه‌ی پدر چسباند. شلاق هم در دست پدر شل شد و افتاد. شما هم هر وقت دیدید اوضاع بی‌ریخت است به سوی خدا فرار کنید. «وَ فِرُّوا إلی الله مِن الله» هر کجا متوحش شدید راه فرار به سوی خداست...
اللهم عجل لولیک الفرج
2706