2737
2734
عنوان

بیمه بیکاری

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 25 پست
میزوکی شما که اطلاعات دارین بنظرتون ما هیچ جوری نمیتونیم شامل این بیمه بشیم؟ یا بیمه ای باشه که بتونیم بریزیم وبهمون حقوق بدن؟
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میزوگی جان باردارم خیلی سختم شده سر کار اومدن
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
عزیزم اتفاقا" اگه پایان قراردادت هم باشه بیم هبیکاری بهت تعلق میگیره فقط نیازی نیست اخراج شده باشی دوستان اشتباه راهنماییت کردن من خودم بیمه بیکاری گرفتم و علتش هم پایان رارداد بود رییسم باهام همکاری کرد نامه زد که به دلیل پایان قرارداد نیاز به همکاری با این خانم نداریم اگه دلیل بیکاریت اخراج باشه حتما باید شکایت بر علیه رییس تنظیم کنی شما که اینو نمیخوای؟
میشه برای سلامتی نی نی من و مامان شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستید:)
2728
نه نمیخام ازش شکایت کنم باردارم سختم شده رییسم هم گفته باهات همکاری میکنم
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
بر بگو قراردادم تموم شده دیگه هم باهام قرارداد نمیخوان ببندن نامه هم ببرن و بگو نمی خوام شکایت کنم اینطوری کارت زودتر پیش میره
2740
چرا عزیزم فرق میکنه وقتی قبل از پایان قرارداد بگن دگه نیا اون یعنی اخراج که در این صورت بیمه میگه باید فرم شکایت هم پر کنی
اکتیو جون ومیزووگی جان از راهنمایی دوتاتون ممنون ولی من چون نمیخام کار به شکایت برسه به نظرم باید همونجوری که اکتیو جون گفت عمل کنم