2733
2739

ممنونم مامانی۳۳۳ ..... مهد خانه ما عالی بود اصلا تو اکباتان و چنین مهدی بعید بود واقعا باورم نمیشه با این شهریه اینهمه خدمات 

مامانها بهتون پیشنهاد میکنم یکبار هم شده برید و از نزدیک اونجا را ببینید

سلام پدر و مادرهای گرامی .

اولا توصیه میکنم واقعا تا جایی که میتونید مهد کودک نزارید فرزندتون رو . 

و در اکباتان هم تجربه من از تنها مهدی که خیلی هم معروف بود و به راحتی در اینترنت این مهد پیدا میشه و همه هم این مهد رو پیشنهاد میکنند. واقعا بد بود. 

پسرم که واقعا آروم بود. بعد از رفتن به مهد کودک عصبی شده بود و پرخاشگر 

یه روز بهم گفت یکی از بچه ها به نام .... رو بخاطر شیطونی دهانشو چسب زدن و بهش نهار ندادن. 

پسر مدیر مهد بد دهانی میکرده و ازار و اذیت بچه ها و مربی ها هیچ واکنش و تذکری نشون نمیدادن

و بسیاری دیگر ...

اما از همه مهمتر این بود که هر وقت اعتراضی میکردیم بصورت خیلی بد از طرف مدیر مهد گارد گرفته میشد و حتی در یکی از وویس ها (بصورت غیر مستقیم مدیر مهد گفت بچه های شما مثل گوشت زیر دندون ما هستند) که علنا تهدید کرد!! و بعد از اون من پسرمو از مهد آوردم بیرون.

من اینجا نه از مهدی دفاع کردم ! نه تبلیغ ! اما وظیفه خودم دونستم یه بخش کوچیک از کارهای مهدهایی مثل همون مهد معروف رو بهتون بگم چون شما پاره تنتون رو دارید در اختیار همچین جاهایی میزارید و شاید عواقب بدی برای فرزندانتون به همراه داشته باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘