2737
2734
عنوان

احتیاج به راهنماییتون دارم، برنامه ریزی خونه و غذا برام معضل شده

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 40 پست
موادی که واسه بعضی غذاها میشه فریز کرد رو فریز کن مث حبوبات و... هیچ وقت نذار کارای خونه رو هم انباشته شه بعد تمیز کنی هر روز یه ده دقیقه نظافت خونه کافیه تا اینکه بعد یه هفته بخوای کل خونه تمیز کنی سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهات موافقم خیلی سخته . من 2 تا بچه کوچک دارم شاغل هم هستم تا برسم خونه ساعت 5 و نیم شده هرروزهم باید غدای تازه درست کنم چون هم خودم و هم شوهرم باید برای فردا ظهر ناهارببریم خانوادم هم ازم دورن فقط خودم هستم و شوهرم
نه تورو خدا نذارش مهد گناه داره هنوز کوچیکه. شاغل که نیستی.من کسی رو میشناسم که دو قلو داره نیمه وقت سر کار میره درسم میخونه.والا اوضاعش از منم بهتره.پس شدنیه فقط یه کمی برنامه و اراده میخواد
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را....
2731
2738
منم همینطورم وقت کم میارم تو غربت هم هستم یعنی همش تو خونم هیچ جا ندارم برم دختر عمه ام دبیره دو قلو داره همیشه خونش برق میزنه (حتی سرزده بری) تازه خیلی خیلی اهل خرید و گردشه با وجود 4 تا خواهر دیگه همش دلشوره مامانش رو داره میره همه کارای مامانشم میکنه اگه خونه عمم جلسه ای مهمونی باشه خواهراش نشسستن اختلاط این تا ظرفها رو نشوره خشک نکنه سر جاش نزاره از تو آشپزخونه بیرون نمیاد گاهی خواهراش بهم اس میدن میگن اگه جای مریم بودی چیکار میکردی والا میبینم راست میگن
خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند
ولی واقعا یه دختر خاله دارم روز وشب در حال کار. خونه ست خیلی به تمیزی حساسه از بس با وایتکس و مواد شوینده کار میکنه چن بار بردنش بیمارستان هر چند ما هم فرشاشو میدن بشوره زیادی حساس بودن هم خوب نیست