2737
2734
عنوان

jتعیین جنسیت به روش iui va ivf??!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 21558 بازدید | 54 پست
عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی  یکی رژیم و اینکه شستشوی جوش شیرین هم دادی؟؟ و به شوهرت چه قرص ها ...

رژیمم حذف لبنیات و ترشیجات و سردیجات بود.گوشت مصرفیمونو به گوشت گوسفندی تغییر دادیم و گوساله مصرف نکردیم.

مرغ و خروس و اردک محلی مصرف کردیم و بازاری نخریدم.صبحانمون دیگه نون پنیر چای شیرین نخوردیم بجاش عسل ارده شیره انگور شیره خرما مویز خوردیم. 

چای دارچین و خرما. روزی یه قاشق چای خوری دوسین عسل+سیاهدانه . 

مالیدن روغن سیاهدانه به شکم و پهلو. دمنوش قاصدک.جوش شیرین استفاده نکردم چون اسپرم کشه.قرص فلوکونازول .

شوهرم موتیلیتی بووست و فرتیل اید و ولمن و الکارنتین خورد. و ویتامین های ای سی امگا و....

روز تخمک گذاریمم با کیت پیدا کردم روزی که مثبت شد همون شب و فرداشبش اقدام کردم.

اما به نظر خودم فقط خواست خدا مهمه از خدا بخواه بهت بده. اگه اون نخواد هرکاری هم بکنی نمیشه

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم ممنون از توضیحات کاملت  قرص فلوکونازول رو فقط روز تخمک گذاری مصرف کردی؟؟

نه از روز اول پری تا اقدام هر سه روز یکبار دوز 150 شو خوردم البته میگن قرص خطرناکیه و نباید سرخود خورده بشه اما من ریسکشو پذیرفتم .شما اصلا باردارنشدی یا شدی و دختر شد؟

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2731
نه از روز اول پری تا اقدام هر سه روز یکبار دوز 150 شو خوردم البته میگن قرص خطرناکیه و نباید سرخود خو ...

عزیزم بدن شما اسیدی بود یعنی ph ادرارتون معمولا زیر ۶ هست؟؟ 

اون قرص رو خوردی چک نکردی ببینی ph ادرار بازی میشه یا نه؟؟

نه از روز اول پری تا اقدام هر سه روز یکبار دوز 150 شو خوردم البته میگن قرص خطرناکیه و نباید سرخود خو ...

عزیزم شما طبق تجویز دکتر ۳ روز یکبار دوز ۱۵۰ خوردید یادخودتون سرچ کردید؟؟

سوال دوم: ماه اول اقدام ، جواب مثبت شد ؟

2740
نه با تجویز دکتر نبود.نه ماه سوم باردار شدم

مرررسی عزیزم 

دو ماه قبل هم همینجوری فلوکونازول استفاده کردی و خداروشکر مشکلی پیش نیومد؟؟ 

نگفتی اون موقع ivf چند تا تخمک و جنین داشتی 

واسه من ۶ تا بود