2733
2734
عنوان

مامانای اسفند 95

| مشاهده متن کامل بحث + 23016 بازدید | 16313 پست

سلام دوستان 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

مامان آرین خوبی ؟لطفا شمارت برام بذار هر چی میگردم پیداش نمیکنم

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام زهرا عزیزم مامان کیارش خوبی؟

2728
فرهنگ191
تعداد پست: 14

سلام و وقت به خیر

اپلیکیشن دانادیسبرای آموزش و تربیت کودکان تا 14 سال بسیار مفیده.در این اپلیکیشن با کمک گرفتن از قصه و داستان و انیمیشن های جذاب ضمن آموزش، رفتارهای نامناسب کودکان اصلاح می شود. برای دریافت این اپلیکیشن جذاب به سایت دانادیس مراجعه کنید. لینک دانلود اپلیکیشن دانادیس:  https://danadis.ir/application-danadis-v1.3.apk

مشاوره کودکان و نوجوان، متخصص های زندگی
به راهنمايي نياز دارم خيلي اصلا اين همه بديا رو نميدونم چه جوري بنويسم حتي دستم نميره يه تاپيك بزنم ...

فرهنگ191
تعداد پست: 14

سلام و وقت به خیر

اپلیکیشن دانادیسبرای آموزش و تربیت کودکان تا 14 سال بسیار مفیده.در این اپلیکیشن با کمک گرفتن از قصه و داستان و انیمیشن های جذاب ضمن آموزش، رفتارهای نامناسب کودکان اصلاح می شود. برای دریافت این اپلیکیشن جذاب به سایت دانادیس مراجعه کنید. لینک دانلود اپلیکیشن دانادیس:  https://danadis.ir/application-danadis-v1.3.apk

مشاوره کودکان و نوجوان، متخصص های زندگی

سلام به مامانهای بهمن و اسفند ٩۵😄

2738

تاپیک کشیدم از قعر جدول بالا خوبین ؟