2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فیلیپس خیلی خوبه.من الان 5 سال هست دارم و برام عالی بوده,پوست بدن هم نرم تر میشه.. سرعت رشد موهای بدنم خیلی کم شده..و خیلی موها نازک شدند,...و کلا موهای بدنم خیلی کم شدن..ماهی 1 بار از اپی لیدی استفاده می کنم و کافیه...
مگه میشه کرم موبر اثر نکنه!!؟

مدت زمانش رو رعایت کردین؟

چون تا جایی که میدونم کرم موبر ترکیباتی داره که مو رو (مویی که از پوست بیرون اومده نه ریشه! ) متلاشی میکنه تا کامل جدا بشه و رفع بشه
2738

من شاید 7 - 8 ساله که اپیلیدی فیلیپس دارم خیلی خوب مو ها رو میزنه و تیغه هاشم کند نشده. منتها مال من چون قدیمیه فقط یه سری داره ولی مدل های جدیدش که شکل S هستن خیلی تو دست گرفتنشون راحت تره. سری محدود کننده برای صورت و نقاط حساس بدن دارن حتی چراغ برای بهتر دیده شدن موها دارن و ضد آب هم هستن. تو سایت زیر انواع مدل های اپیلیدی فیلیپس هست. محصولاتشم اصله چون نمایندگیه میتونی یه سر به سایتش بزنی

https://philipsco.ir/product-category/لوازم-شخصی/اصلاح-بدن-بانوان/اپیلاتور/

راستی شما برا ناحیه تناسلی جی کار می کنید؟؟ تیغ که خیلی بده!!!اپی لیدی هم کردم ولی دردش زیاده!!!اپیل ...

پودر دپی عالیه 8سال من استفاده میکنم مرتب

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹