2733
2734
عنوان

تو ماه هشتم حاملگی چیکار کنم که نینیم خوشکل و تپلی بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 282263 بازدید | 29 پست
تغذیه روی سلامت و شادابی پوست و چهره بچه اثر داره ولی روی عوامل ژنتیکی خیر
در ضمن معمولا نوزاد تازه بدنیا اومده موجود خیلی خوشگلی نیست از نظر استانداردهای زیبایی شناختی!! اینه که یک موجود فسقل ریزه ی احیانا قرمز دماغ پف کرده اگر دیدی نترس بعدا اینقد شیرین و خوشگل میشه که بیا و ببین ;)
کلوب بیمه عمر و تامین اتیه بیمه پاسارگاد
http://ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=14048&ChatDate=12-1-1391
مشاوره رایگان و سوالات خود را در این کلوب بپرسید و جواب بگیرید

بیمه عمر فرزندان فقط با ماهیانه حداقل 30 هزار تومان 021-88590831 ----- 09123197174

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماه هشتم سوره یوسف رو بر سیب قرمز بخون وفوت کن وبخور انشالله که خوشگل میشه.. به ماه قبل بارداری برای مرد و 2 تا 3 ماه اول بارداری برای زن خوبه بچه زیبا میشه
خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
یعنی حدودا یه هفته قبل از نزدیکی ها وبین نزدیکی ها به بخوره مرد خوبه .. شوهرم خورد منم تا 3 ماه اول بارداری خوردم دیگه بغیش با خداست
2738
رنگ چشم همه جنین ها تاماه هشتم آبیه وماه هشتم ب بعد رنگ میگیره دم کرده سنبل الطیب باعث میشه چشم بچه رنگی بمونه...مصرف هر روز ی دونه انارشیرین ب صورت ناشتا هم توصیه میشه برای زیبایی...سیب قرمز هم باعث میشه بوی بچه خیلی خوشبو باشه...شلغم هم باعث سفیدشدن بچه میشه...واسه بورشدن موهاشم هر روز حموم برین تا چربی های بدنتون شسته بشه و تامیتونین ویتامینDنخورین که کمبود ویتامین د باعث مو بور شدن میشه
سلام بچه ها به رو چه طوری میخورید؟من یک ذره هم که برارم دهنم باید پشتش اب بخورم انگار تو گلوم گیر میکنه، شماها چه طوری می خورید؟من تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که چای به درست کنم و هر روز چای به میخورم،ولی احساس میکنم خوردن میوه اش یک چیز دیگه است ممنون میشم تجربتون رو بگید

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

*هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی باکاتتر مخصوص بدون درد و بدون خونریزی*

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

https://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم
تاثیر داشت عزیزم ؟؟

دختر اولم خوشگله خداروشکر دیگه نمیدونم مال به بود یا چی . ولی دومی با خداست انشالله اول سالم باشه

2706