2737
2739
عنوان

پرورش کودک دوزبانه

| مشاهده متن کامل بحث + 127921 بازدید | 1689 پست

سلام خدمت آقای دکترپسرمن چهارساله وهفت ماهشه وبه زبان فارسی وترکی تسلط کامل داره برای همین تصمیم گرفتیم که زبان انگلیسی روبراش آغاز کنیم ودوجلسه معلم خصوصی بهش آموزش کلمات روداده ولی یادش نمیمونه من خودمم تقریبازبانم درحدابتدایی هستش میخواستم بدونم بایدازکجاشروع کنم واصلامعلم خصوصی لازمه یانه؟اینم بگم که پسرم قبلاترکی حرف میزدومجبورشدیم براش کارتون فارسی بزاریم والان برای کارتون زبان انگلیسی مقاومت میکنه لطفاراهنماییم کنیدچون میخوام قبل مدرسه رفتن به زبان انگلیسی مسلط بشه نمیخوام سن طلایی آموزش روازدست بدم

سلام اگه نماینده دکترامینی هنوزبه این تاپیک سرمیزنه یاکسی خبرداره جواب منو بده...گروه پیله تاپرواز اینجوریه که اگه ازشون خرید کنی وبعدابچت دوزبانه شه فیلمشومیفرستن دانشگاه منچستر تااونا تایید کنن وگواهی دوزبانگی بدن ..اقای امینی هم همچین کاری میکنن؟؟

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اگه نماینده دکترامینی هنوزبه این تاپیک سرمیزنه یاکسی خبرداره جواب منو بده...گروه پیله تاپرواز ا ...

فکرنکنم هشتگ دکترامینی تواینستا بزن بپرس.

گواهی تایید چه استفاده ایی داره؟میشه توضیح بدید یکم ؟ تشکر

نیلوفر آبی عزیز برای کودک نه ماهه قصه ها و ترانه های کودکانه صوتی و مقداری کارتن رو بهتون توصیه می ک ...

میشه خواهش کنم یه راه ارتباطی بگید میخام باهاتون حرف بزنم درمورد دختر سه ساله ام واقعا دردوراهی سختی هستم واگه میشه لطف کنید

2731

سلام آقای امینی نمیدونم هنوز هم به این تایپیک سر میزنید و پیامم رو میخونید یا نه

من ی دختر ۳ سال و ۱ ماهه دارم از همون ۶ ماهگی علاقه شدیدی به یادگیری داشت با اعداد شروع کرد ۱۰ ماهگی تا ۱۰ شمردن رو بلد بود خیلی اتفاقی شروع کردم تا ۱۰ انگلیسی شمردن و خیلی زود یادگرفت از اون به بعد علاقه به انگلیسی صحبت کردن نسبت به فارسیش بیشتر شد تا الان که ۳ سال و ۱ ماهشه نگران حرف نزدنش بوم که تایپیک شمارو دیدم دختر من کامل خوندن حروف انگلیسی رو بلده حتی حتی کانل حفظ هم هست میتونه تا ۱۰ به هردو زبان بشماره اسم حیوانات و میوه هارو به هردو زبان بلده لهجه خیییلی قوی برای انگلیسی صحبت کردن داره و خیییلی علاقه داره تا جایی ک میتونه با خودش حتی انگلیسی صحبت میکنه و جاهایی ک بلد نیست رو فقط ادای لهجه انگلسی رو درمیاره بیشتر از فارسی صحبت کردن علاقه داره.کارتون های زبان اصلی رو بیشتر از فارسی دوست داره و کاملا تقلید مکالمه میکنه ولی علاقه ای به صحبت کردن و مکالمه به فارسی نداره و زیاد ارتباط برقرار نمیکنه و همین منو خیلی نگران کرده مخصوصا حرف های اطرافیان ک میگن باید گفتار درمانی ببری با اینکه هر کلنه ای ک بهش بگی رو میگه چ فارسی چ انگلیسی فقط علاقه ای ب حرف زدن با کسی رو نداره مگر وقتی ک خودش بخواد یا راجع ب موضوع دلخواهش صحبت بشه

میخواستم بدونم الان دختر من مشکل داره یا داره دوره دوزبانه شدن رو میگزرونه که دیر به حرف زدن کامل افتاده من خیلی نگرانم تورو خدا لطف کنید اگه امکانش هست راهنمایی کنید.مرسی

این پست رو برای مادرهایی میذارم که مثل من ساده لوح هستن😔 من سال ۹۲ که دخترم یه سالش بود کلمات کمی ...

عزیزم بچه هایی که دوزبانه میشن ممکنه تاخیر زبانی داشته باشن ولی اصلا نگران کننده نیست.بیخود دکتر امینی بنده خدا رو لعنت نکنید و فحشش ندید روش دکتر امینی کاملا اصولی هست و خدا خیرش بده که کمک کرد که خیلیها که توانایی گذاشتن بچه هاشون توی موسسات گرون دوزبانه رو ندارن بتونن به ارزوی دوزبانه کردن بچه هاشون برسن.کاری کرد که ما یادبگیریم چطور به بچه هامون کمک کنیم زبان انگلیسی رو راحت بدون دردسر و عذاب کشیدن یاد بگیرن

سلام وقت بخیر من پسرم ۳ سال و ۳ ماهشه از دو سالگی تو معرض کارتون های انگلیسی بوده الان حروفرو بلده جایی هم ببینه برامون میخونه و اعداد تا بیست و میوه و حیوانات کلی لغت و اشیا کلی هم تو خوته باهامون انگلیسی میگه ولی فارسی کمتر صحبت میکنه و اینم بگم انگار زبونشم کامل و روون باز نشده اده پته خیلی میکنه  ولی مفهموم حرفشو میرسونه میترسم انگلیسی حرف زدنش باعث بشه که فارسی خوب نتونع حرف بزنع و کند بشه تو حرف زدنش چیکار کنم صبور باشم خودش درست میشه یا انگلیسی رو قط کنم کلا فارسی بزارم براش؟

2740
سلام آقای امینی نمیدونم هنوز هم به این تایپیک سر میزنید و پیامم رو میخونید یا نه من ی دختر ۳ سال و ...

پسرم منم دقیقا مث دختر شماس و کلی فارسی هم صحبت میکنه ها ولی روون حرف نمیزنه نگرانم میترسم قشنگ نتونه فارسی حرف بزنه نمیدونم چیکار کنم 

عزیزم بچه هایی که دوزبانه میشن ممکنه تاخیر زبانی داشته باشن ولی اصلا نگران کننده نیست.بیخود دکتر امی ...

سلام عزیزم.وقتتون بخیر.من چندروزه دنبال یکروش خوب برای یادگیری زبان دخترم هستم.الان به این تاپیک رسیدم خیلی طولانیه.میشه لطف کنید خلاصه وار بفرمایید روش آقای دکتر چی هست؟دخترهام ۹ و ۵ ساله هستن