2737
2734
عنوان

زایمان در آب- زایمان بدون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 53386 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام من نازی هستم و هفته ۲۸بارداری قانون جدید بیمارستانها اجازه نمیده حتی با قبول کردن هزینه های دکتر و بیمارستان سزارین بشم و حقیقتا از زایمان طبیعی اونم با شرایط فعلی شهری و کشورم میترسم و این استرس هر روز بیشتر اذیتم میکنه چندجایی پرسیدم و شنیدم فقط یکی از بیمارستانهای خصوصی زایمان بدون درد با تزریق اپیدورال انجام میده که خیلی هم گرونه کلا از بارداریم پشیمون هستم و از این قانون جدید اعصابم خرابه میترسم درد زایمان رو بکشم و آخرش چون لگنم تنگه درد سزارین هم بکشم اخه این چه قانونیه درد رو بکشم بعد عمل بشم؟!

نحوه انجام زایمان درآب به دو صورت انجام می شود . در ادامه به معرفی روش های انجام زایمان در آب خواهیم پرداخت :

روش اول : لیبر در آب

در این روش هنگامی که دردهای زایمان فعال شود ، مادر وارد آب شده تا با این روش درد حاصل از زایمان برایش آسان شود .

روش دوم : زایمان در آب

2738
چند ماه پیش من شنیدم که بیمارستان آتیه داره زایمان طبیعی در آب ُ . صحت نداره ؟؟

سلام عزیزم خانم دکتر گل شیرازی هم تو همون بیمارستانه و زایمان در اب رو انجام میدن من تعریفشونو خیلی شنیدم همه میگن کارش عالیه خواستی حتما ی سر بهشون بزن

یعنی تو این سایت به این بزرگی هیچ کس تا حالا زایمان در اب انجام نداده بیاد بگههههههههههههههه........ ...

سلام عزیزم خواهر  منم زایمان در اب انجام داد پیش خانم دکتر گل شیرازی هزینه اشم خیلی خوب بود . اون جوری که خوارم میگفت اصلا درد نکشید بچه اشم خیلی راحت بدنیا اومد. اگه اطلاعات بیشتر میخوای به این سایت سر بزن http://drgolshirazi.ir/