2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.من سوال ندارم ولی خواستم بگم چله زیارت عاشورابگیرید.من براتون دعامیکنم مشکلتون حل شه شمام اگه ی ...

جواب گرفتین از چله عاشورا حق شناس؟

به یدونه آیت الکرسی مهمونم کن
2728
سلام دوستان وقتتون بخیر من با دوستم یه مدتیه قهریم دوست صمیمیم دوتای دیگه هم همین کلا چهار نفریم این ...

سلام من تو نی نی سایت خوندم یکی با یک نفر چند سال قهر بودن ده سال بعد نذر صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو کرده بود بعد چند روز اون فرد بادسترسی پای خودش اومده پیش اینا برای آشتی یعنی نذر کنصلوات صلوات و شروع کن به فرستادن صلوات

من همه ذکری ونمازی خوندم ولی خدامهل نمیذاره.دلم ازشکستن به درشد.دلم پودرشدداغون نابودم ولی خدانمیگه ...

بله خدا قادر بر همه چیز هست 

ولی ممکنه گاهی آهی یا یک حق الناسی باشه مانع اجابت بشه یا به تاخیر بندازه یا داریم گناه میکنیم بعضی گناهان نعمات رو تغییر میدن ما باید ظرفیت یه چیزو رو داشته باشیم تا خدا بده

وقتی ترک گناه کنیم حق الناس ادا کنیم ظرفیت مون بزرگ میشه شاید در این بازه به صلاح شما نیست شاید در روز های اینده براورده بشه در ضمن دلیلی نداره اینو در فضای عمومی بگی ممکنه ادمایی با حرفای شما دلسرد بشن که اسن ممکنه حق الناس هایی رو به گردن تون بندازه

به نیابت از ائمه حضرت ام البنین شهدا اموات عرفا علما انهایی که به گزدنت حق دارن برای ظهور صلوات بفرس