2737
2734
عنوان

بیاید فرهنگسازیو شروع کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1521 بازدید | 159 پست
یه چیز ارزشمند لاش دارین واااااااااااااااااااای خخخخخخخخخخخخخخخخخ من که از این طرز نشستنشون خیلی تو ماشین عذاب کشیدم
من همیشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه خوشحالــــــــــــــــــــــــــــم...................گور بابای غمای دنیـــــــــــــــــــــــــــــا[smiley]s/sm80.gif[/smiley]
خیلی نکات جالبی بود. امیدوارم بهش عمل هم بکنیم. یه صندلی تو مترو خالی میشه مثه گرگ گرسنه حمله ور نشیم بهش. اگه یه خانم مسن باردار یا بچه دار اومد بد نمیشه اگه جامونو بهش بدیم. اگه از یه چیزی بدمون میاد نگیم فلان چیز بده ؛ بگیم من خوشم نمیاد. بجای دوکیلو مام و عطر و ادکلن که شاید بقیه دوست نداشته باشن یا مثه من الرژی داشته باشن. هرروز یه دوش کوچولو بگیریم که بوی عرق و ادکلی مخلوط تحویل مردم ندیم علی الخصوص تو باشگاهها.
من به دستای خدا خیره شدم......معجزه کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زشته وقتی منزل کسی بریم و مستقیم میریم تو أتاق خواب و کیف و لباس های از راه رسیده رو رو تخت اون بنده خدا بریزیم. به هر جهت الوده هستش. و تخت خواب هرکسی براش مهمه و نباید تو اتاق خواب و حریم خصوصی کسی دخالت کرد و یا نظمشو ریخت به هم.
جغرافیای کوچک من بازوان توست ایکاش تنگ ترشوداین سرزمین به من
2731
گل نر گس چیزی که گفتی متاسفانه واقعییتی هستش که خیلی ها بهش توجه نمی کنن
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
2738
شوهرم میگه از طرف من بنویس چرا زنارو تو ورزشگاه راه نمیدن چرا بعضی از تماشاگرنماها فحشای رکیک میدن که در نتیجه خانومارو راه ندن
هیچکس با بخشیدن کوچک نمی شود وگرنه خداوند انقدر بزرگ نبود ...
دوستای عزیزم اگر هر کدوم از ما روزی حتی یک لیوان آب صرفه جویی کنه می دونید چقدر در مصرف آب صرفه جویی می شه! پس بیایید دست به دست هم بدیم و در مصرف آب صرفه جویی کنیم از همین الان عزیزان
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا