2737
2734
عنوان

سن کاربرای نی نی سایت چقدر اومده پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 73 پست

خب دلایلش زیاده 

چون اون زمان که ما عضو شدیم حتما می بایست کامپیوتر و لپ تاپ می داشتیم و اینترنت هم همه نداشتند 

الان یه گوشی و اینترنت همراه 

نمی خوام حرفی بزنم که کسی را ناراحت کنه اون موقع انصافا سن پایین متاهل نداشتیم من اصلا وقتی دوباره برگشتم سایت متعجب شدم از تعداد کاربرهای متاهل زیر بیست سال 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
چی بگم بهت من که نگفتم چرا عضو شدن‌گفتم سن سایت اومده پایین سن بالا هم عمه اته 

واو .می بینی زودم جواب رد می کنن.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقدام نبینن خیانت میبینن. خیانت نبینن مادر شوهر میبینن. مادر شوهر نبینن زایمان میبینن😐خدایی مناسب ب ...

اره اینا مناسب ۱۴ ساله نیست ولی خب الان تو خود نی نی سایت ۱۶ سال ب بالا ازدواج کردن 

2731

من دوران دبیرستان اینا بودم یه سایتی بود به اسم انجمت تک سایت واسه رمانای هماپوراصفهانی اونجا عضوبودم 😶

ازخیلی سالای میش میدونسم نی نی سایت هس ولی واقعا زیاد به دردم‌نمیخورد ینی به سنم نمیخورد😂😶

♡ خدایا شکرت ♡

ني ني يار ميگفت به بيشتر اين كاربراي ١٢.١٣ ميگن بياين دفتر سايت 

نميرن يا دروغ ميگن يا نظارت خانواده كلا بالاسرشون نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4583168/خوشگل-خانوما-ختم-صلوات-داریم-به-اقا-علی-اصغر-ازتون-خواهش-میکنم-شرکت-کنین-حتی-با-یک-صلوات?postId=142645781

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
اره اینا مناسب ۱۴ ساله نیست ولی خب الان تو خود نی نی سایت ۱۶ سال ب بالا ازدواج کردن 

کسی کاری ب متاهلا نداره ک. مجردای زیر 18 سال رو میگن براشون مناسب نیس

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2738

خوب البته اگه برن سراغ تاپیکهاییی مثل تاپیکهای دختر گرانبها یا بانو آرتمیس به نظرم خیلی براشون خوبه ولی خوب بعضی تاپیکها هم به دردشون نمیخوره،نه کمکی میتونن بکنن نه کمکی در اون زمینه لازم دارن،اگه استفاده ی درست از سایت بکنن تاپیکهای خوبی که براشون قابل استفاده باشه هم هست

ني ني يار ميگفت به بيشتر اين كاربراي ١٢.١٣ ميگن بياين دفتر سايت  نميرن يا دروغ ميگن يا نظارت خ ...

جدی ؟؟

برن دفتر سایت برای چی؟؟

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
جدی ؟؟ برن دفتر سایت برای چی؟؟

با شناسنامه هاشون برن 

و اينكه شماره خانواده هاشونو بدن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤