2737
2739
عنوان

دیده نشدن جنین در ساک حاملگی...... کمکم کنید ..... تو رو خدا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 15486 بازدید | 51 پست
Yسلام منتظر نفس منم شرایط شمارو دارم فردا باید برم سونوگرافی منم درپنج هفته وشش روز ساک حاملگی وکیسه زرده شدولی 8 روز عقبتربود وفرق داشت تاریخ سونوگرافی با تاریخ پری.فردا هم بایدبرم سونوگرافی که8هفته و4 رزومه واسه اینکه ببینم قلب تشکیل شده اینه? خیلی استرس دارمتو رو خدا واسم دعا کنین
فَاللَّهُ خَیْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ خداوند بهترین حافظ و نگهبان است و او از همه مهربانها مهربانتر است .خدایا شکرت ممنونم ازمعجزه ات فرشته کوچولوی توراهم بهترین هدیه خداست.خدایا دوستت دارم. فقط 30 هفته و 2 روز به تولد نفس مامان باقی مونده !
کسی نیست?
فَاللَّهُ خَیْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ خداوند بهترین حافظ و نگهبان است و او از همه مهربانها مهربانتر است .خدایا شکرت ممنونم ازمعجزه ات فرشته کوچولوی توراهم بهترین هدیه خداست.خدایا دوستت دارم. فقط 30 هفته و 2 روز به تولد نفس مامان باقی مونده !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا کمکم کنید ممکنه قلب تشکیل نشه?
2731
کسایی که اینجا نظر میدن به نظرم بهتره بعدشم بیان بگن چی شد تا شاید سوالای ما حل بشه، آخه همین جوری تاپیکو ول میکنین میرین دیگه نمیایین یه خبر بدین خوب چی شد بلاخره؟؟؟!!!!!!

نمیدونم چرا دکترا انقد زود درخواست سونو میدن که ادم نگران میشه.

من پنج هفته و پنج روز سونو رفتم گفت ساک حاملگی فاقد جنینه.مردمو زنده شدم

دو هفته بعد رفتم گفت هم نین دیده میشه هم قلبش.

توکل به خدا.عجله نکنید.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.