2737
2734
عنوان

یه خورشت جدید با مرغ یادم بدین تا شوهرم طلاقم نداده 😆😆😆

| مشاهده متن کامل بحث + 6719 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عاقا من رژیمم دلم ضعف رفت ب خدا
خدا حونم خداجونم شکرت بابت اینکه یه پدر مادر خوب و دلسوز دارم شکرت واس اینکه بهترین خواهر دنیارو دادم واس اینکه یه همسر بی نظیر دارم و از همه مهم تر یه فرشته مهربون بما هدیه دادی مرسی بابت هرچی ک دادی و ندادی خدایا دل همه رو شاد کن دامن همه منتظر هارو سبز کن آمین
من خوراک مرغ عاشقشممم به این صورت که پیاز خورد و مرغ اضافه و ادویه جات هم اضافه با یک قاشق غذاخوری روغن بعد تفت میدم خوببببببببببب بعد اب اضافه میکنم بیشتر ران مرغ البته بعد میزارم 1/5 ساعت بپزه طوری که ابش کامل جمع بشه و به وغن بشینه ...فقط در حد یه سس خیلی کمممممممممم یعنی عالی میشهههههههههههههههه
سلام من یه مدل سبزی پلو با مرغ بلدم . ظاهرا دوستم از جنوبیها ی عزیز یاد گرفتند ! سبزیش گشنیز – جعفری – شنبلیه هست . مرغ را جدا می پزیم با پیاز تفت داده و کمی زرد چوبه . برنج رو هم آبکش می کنیم . پ کمی پیاز رو تو ماهیتابه تفت میدیم تا طلایی بشه . اخر سر چند تا حبه سیر رو خورد کرده با پیاز تفت می دیم . سبزی ها رو اضافه کرده و حسابی تفت می دیم تا ابش کشیده بشه . خواستید یه کوچولو هم سرخش کنید . در انتها مرغ پخته که استخوانش رو جدا کردیم اضافه کنید . من کمی ابلیمو می زنم در این مرحله ولی ظاهرا دستور اصلی کشمش هم داره . حتی میشه کمی هم شکر زد . من با طعم آبلیمو دئست دارم . وایی شنیلیله عطرش عالیه تو انی غذا . خلاصه لا به لای برنج مخلوط سبزی و مرغ را می زاریم برا دم . ته دیگ نونی فراموش نشه . عطر و طعم این غذا فوق العاده هست . بپزید و نوش جان کنید و من رو دعا کنید !
2738
یه پلوی دیگه هم با مرغ بلدم عالی میشه . مرغ را معمولی می پزی . هر جور دوست داشتی .... برا برنج ته دیگ لبو میزاری .مخصوصا اگه برنجت کته باشه . برنجت رنگ و طعم لبو رو میگیره . عالی میشه . من همیشه تو فصل لبو درست می کنم و برا تابستون لبو رو می برم حلقه حلقه میزارم تو فریزر . حتما امتحان کنید عالی میشه !
هر وقت مرغ میخری قبل از فریز کردن سینه مرغ رو به صورت مربع مربع درشت خورد کن بسته بندی کن باهاش همه نوع خورشی تو مدت زمان خیلی کم درست میشه من با مرغ قیمه . قیمه بادمجون . کنگر . بامیه . کدو . کدو تنبل درست میکنم . باهاش خوراک مرغ هم میشه درست کرد ساندویچ مرغ مکزیکی فوق العادس اگه بلد نیستی سرچ بزنی دستورش توی مامی سایت هست . اکثرا دوست دارن
عزیزم یه دفترچه بردار و توش غذاهایی که بلدی رو یادداشت کن..آدم گاهی اوقات خیلی غذاها بلده ولی یادش نمی مونه..هرچندوقت یکبار یه نگاهی به دفترچه بنداز اینجا هم که میای و غذاهایی که به نظرت خوبه رو یادداشت کن و درستش کن..اگر خوشت اومد به اون دفترچه اضافه کن...و برای هفته بعدت برنامه بریز که میخوای چیا درست کنی و موادشو اماده کن...
تاپیک های اشپزی من http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1428478 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1423363 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1386811