2737
2739
عنوان

دکتر ترانه مغازه ای بهتره یا ماریا راستگو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12115 بازدید | 31 پست

تجربه ای که   من  با دکتر بزرگ علوی داشتم را براتون تعریف میکنم  ، سال ۹۲  به طور عجیب و ناگهانی دچار مشکلات عجیبی در حوزه بیماریهای زنان شدم  ،  مرتب به دکترهای متعدد مراجعه کردم ، پولهای زیادی خرج گردم ، هر پزشک از یک شیوه  درمانی دارویی ک غیر دارویب مثل فریز و...استفاده میکرد که بی فایده بود ، انواع آزمایشات سرطانی و... مشکل من   حل  نشد ، آخرین پزشک من    که در سعادت آباد  مطب داشت گفت نمیدونم   و نفهمیدم مشکل شما  چیه ، گفت فعلا برو تعطیلات نوروز   تا ببینیم   چی میشه .

به‌من   دکتر بزرگ علوی را معرفی کردن

ایشون یکبار منو معاینه کرد

فقط یک ورق دارو نوشت  که قیمتش  ۷۰۰ تومان بود( یعنی کمتر از   هزار  تومان .)  وقتی داروخانه گفت ۷۰۰ تومان تعجب کردم .

اون دارو   بیماری منو  خاتمه داد 

و تمام 

تمام مطالبی که در مورد خانم ماریا راستگو گفته شده درست هست، 

به شدت بی اعصاب هستن و سر مریضاشون داد میزنن

من که تا به حال چنین دکتر  بی اعصابی ندیدم. 🤷🤷🤷

مهم ترین مشکلش اما اینه که اصلن گوش نمیده به سوال مریضش ببینه چی میگه، دردش چی هست. 

پولکی هم که دوستان اشاره کردن کاملن درسته، من میتونستم آزمایش هایی رو که میده برم یک مرکز ارزون تر چون اون زمان بیمه تکمیلی نداشتم اما به خاطر اینکه گفت فقط نتیجه آزمایشگاه خاصی رو قبول داره مجبور شدم ۴ میلیون بابت آزماییش خونی که تازه هم ابن سینا انجام داده بودم ، هزینه کنم. یک تست عفونت برای من نوشتن ۱۸۰۰ هزینه دادم  که حتی خودش بعدن از من نخواست  نتیجه تست عفونت رو !!!! خوب پس اصلن چرا من و فرستاد وقتی نتیجه رو نمیخواست ببینه .....

به نظرم چون فقط با اون مراکز و آزمایشگاه ها قرارداد داره.

من  درمانم و با ایشون ادامه ندادم.

فقط منشی شون خیلی خوش برخورد بودن. سال ۱۴۰۲ مراجعه کردم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘