2737
2739
عنوان

مهد کودک یا زجر کودک ستایش

| مشاهده متن کامل بحث + 2596 بازدید | 47 پست
سلام من تا حالا دوبار مهددخترم را عوض کردم اولش همه خیلی خوب و خوش برخوردند ولی متاسفانه یک مدت که میگذره و بچه وابسته میشه تازه خودشون را نشان میدهند و میدونند که بردن بچه هم برای مادر وهم برای کودک سخت میشه . الانم دوباره مجبورم عوض کنم. دخترم همش تو مهد بالا میاره و میگه منو اذیت میکنند و مدیر معروفشون هم میگه به حرفهای بچه نمیشه اعتماد کرد چون حرفهاش بر حسب تخیلاتشه . چند روز پیش هم اومده بود دستش را میگذاشت رو دهان من و باباش و میگفت دهنتو ببند! ما که این کارهارو بهش یاد ندادیم حتما" اونجا این رفتارهارو میکنند و میدونید بچه تو تخیلات اینهارو میبینه !!!! راستی دوستان اسم این مهدامید فردا ست که کارش استعدادیابی و موسسه هوشه! دختر من که خیلی استعدادیابی شد!!!! تازه موقع از پوشک گرفتن هم اصلا" همکاری نمیکنند و کلی دختر منو اذیت کردند و ترجیح میدهند حتی بچه هایی که تو خونه از پوشک گرفته شدند را در مهد پوشک کنند. برای راحتی خودشون و هر درخواستی که داشته باشید میگن آخه مربی ها وقت ندارند باید به کارشون برسند! من نمیدونم مگه هدف اولیه هر مهد کودک سلامتی ونگهداری از بچه ها نیست؟؟؟ آموزش و بازی در درجه دوم قضیه است.به هرحال دعا کنید بتونم یک مهد مطمئن و خوب پیدا کنم اگه میشه شما هم کمک کنید البته میدونم بازهم یک جاش میلنگه آخه اینجا ایرانه !!!!

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی داره که اطلاعات شما رو در مورد نگهداری گل و گیاهتان بالا میبره. در ضمن در قسمت فروشگاه محصولات خیلی خوبی برای تقویت خاک و گل و گیاه دارند مثلا قطره بامبو برای تقویت ومقاوم سازی بامبو، کود بونسای، کود سه بیست ، و کود هیومیک اسید که تاثیر خیلی خوبی در رشد گیاه داره خوبی این سایت این که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاین ورایگان به طور مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘