2733
2734
عنوان

معرفی رستورانهای ایران ...کدوم رستوران بریم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 430572 بازدید | 1209 پست
والا من از فود کورتای پل طبیعت خیلی خوشم میاد، خیلی باحالن و حس خوبی به آدم دست میده، مخصوصا رستوران مللش http://wikifoods.ir/%D8%A8%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%B9%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%84%D9%84-%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%AA%DB%8C%D8%AF/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام دوستان تاپیک خیلی خوبیه کاش فعال بشه.اومدم بگم که مادیشب رفتیم رستوران کوهپایه تودربند به سفارش خیلیا اماااااچشمتون روز بد نبینه تا اومدم اولین قاشق برنج رو بردارم فضله موش دیدم کلی روش حساب کرده بودم واسه همین خیلی خورد توذوقم .هرچند اعتراض کردیم وبرنج رو عوض کردن ولی دیگه...... ظاهرش زیبا بود اما میخوام بگم اکثر این مکانها رومردم بیشتر تحت تاثیر تبلیغات قرارمیگیرن
اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
رستوران ها باید بهنظافت سرویس بهداشتی اهمیت بدن واز مخازن دستمال کاغذی اسفاده کنن هم مقرون به صرفه هست هم بحث نظافت و پاکیزگی رعایت میشه من فقط دستمال کاغذی تکلان پاک رو معرفی میکنم چون خودم خیلی راضیم تهران – خیابان دماوند – خیابان اتحاد جنب بانک تجارت – پلاک 19 – زنگ سوم 021-77354269
به نظر من اگر کم میخوای بری رستوران ریسک نکن. برو یه رستوران مثل نایب یا پیاتو یا هانی. کلا این رستوران‌های معروف الکی معروف نشدن. توی اینترنت میتونی دنبال رستوران های خوب تهران بگردی. https://www.sarsabad.com/biz/zp0j5/رستوران-نای توی همین سایتها هم میتونی نظرتو بنویسی. مثلا اونجا که گفتی غذاش بد بود همینجا بنویس تا مشتری هاش کم بشن

سلام به تمام کاربران خوب،،تجربه من از رستوران خاور خانم در سرولات رامسر،،،حیف فقط حیف پول،،کییفیت غذا بسیار بسیار پایین،،خود خاور خانم هم دیدم و انتقاد کردم یعنی بهشون گفتم،واقعا رستوران هایی که بی نام و نشون هستند بهتر از معروف هان،،،

2738

تجربم از مسافرت گرگان 

جگرکی حسین در گرگان من رفتم عالی بود میدون کریمی- مطهری جنوبی

رستوران برداران کریم فلکه ترمینال خیلی خوب بود

مشهدشیشلیک رستوران پارس شاندیز عالیه

فست فودلیالی لبنان توبلواروکیل اباد نبش بلوار جلال ال احمد

شعبه دیگش چهاراه شهدا بین بهجت 1و3

بهترین اکبرجوجه بجنورد هست امیرخانلو وپسران من گلوگاه رفتم هیچکدوم مثل این نمیشه جوجه تودهنت آب میشه ازنرمی  

حیف چه تاپیک خوبی بوده.

کاش همه همت کنند دوباره فعال بشه این تاپیک

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️