2737
2734
عنوان

پاسخ به سوالات پزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 21653 بازدید | 48 پست
با سلام. آقای دکتر من 31 سالمه و قصد بارداری دارم. این اولین بارداری منه. آزمایش هورمونی من به این شکله
T.S.H 2.6 mIU/I
% T3 Uptake 35
Prolactine 17.5 ng/ml
TPO(Antibody) 346 IU/ml
همان طور که میبینید آنتی بادی من خیلی بالاست(نرمال نوشته که کمتر از 16 باید باشه). متخصص غدد برام قرص لووکسین(روزی نصف) تجویز کرده. از ماهی که قرص میخورم (4ماهه) دو روز قبل از عادت ماهیانه لک میبینم و باردار هم نشدم. چی کار کنم؟؟؟؟؟
من باید حتما باردار بشم، به خاطر سنم نگرانم
لطفا منو راهنمایی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آقای دکتر و نمی دونم هستید و هنوز هم سوالات رو جواب میدید یا نه؟ میهواستم بدونم در روزهای اول پس از نزدیکی برای بارداری یعنی زمانی که هنوز خانم پریود نشده که بفهمه بارداره یا نه ، رفتن به دندان پزشکی و استفاده از مواد بیحسی و یا عکس دندان می تونه باعث آسیب جنین بشه؟ ممنون
سلام اقای دکتر من در هفته ١٨ بارداری متوجه شدم که کم کاری تیرویید دارم tsh=4.39 و t4= ٩ سؤالم اینه ایا مغز و هوش جنین من با وقتیکه که اگر مشکل نداشتم یکیه. یا این کم کاری حتی کم هم تأثیر میذاره؟ ممنون از وقت و پاسختون
2728