2733
2734
عنوان

بچه های پشت سرهم وشیر به شیر

| مشاهده متن کامل بحث + 27828 بازدید | 45 پست
یه سوال از همه دوستان دارم صادقانه جواب بدین
خیلی خیلی شش ماه اول تولد بچه دوم دوران وحشتناکیه؟
از همه نظر منظورمه! از کارای یه نوزاد بگیر تا حساسیت های بچه اول و.....
پسرم 22 ماهش داره میشه و من خیلی دوست. دارم یکی دیگه بیارم ولی این سختی که خیلیا میگن فکرمو عجیب مشغول کرده
راستشو بگم سر اؤلیم همه یه فاجعه رو بتصویر میکشیدن!نمیگم بچه من سختی نداشت ولی بد نبود!خب بچه اس دیگه شب بیداری و مریضی و همه چی داشت ولی من واقعا راضی بودمو هستم
دوست دارم یکی دیگه بیارم هم برای پسرم هم برای خودم ولی خب میگم حرفهای بقیه ترس انداخته تو جونم
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هنگامه جون نترس عزیزم ..منم بچه هام تقریبا پشت همن ...بنظر منم از شیر بگیرش..یکسالو نیم زمان خوبیه که شیر خورده به فکر خودتم باش بذار انرزی داشته باشی برای دومی در ضمن الان شیر شما بیشتر جنبه عادت داره براش تا تغذیه بچه یکسالو نیمه دیگه غذای سفرو میخوره و شیر معمولی و یا شیر خشکم جوابگوشه...در ضمن سعی کن قبل از دنیا اومدن اون یکی مهدکودکیش کنی خودت راحت تری ولی حتمن قبلش باشه که فکر نکنه تبعیدش کردی مطمئن باش اگه بره یک مهد خوب حساسیت و حسودیش به بچه دوم خیلی کمتر میشه شما هم زمان داری برای نینی دوم در ضمن سعی کن وابستگیشو به شخص دیگه ای زیادتر کنی مثلا پدرش یا مادر خودتون که بغیر از شما با کسی دیگه هم زمانو بگذرونه ...بازم اگه چیزی یادم اوم میگم برات
شعاع مهربانیت را روز بروز زیادتر کن..آنقدر که روزی بتوانی همه را در آن جای دهی...انوقت تا خدا فاصله ای نیست
اهان راستی سعی کن کم کم با مسولیت اشناش کنی ..مثلا:: اسباب بازیامونو جمع میکنیم وقتی بازیمون تموم شد همونطور که خودت هم داری کمکش میکنی تو جمع کردن ین جملرو چند بار بگو
شعاع مهربانیت را روز بروز زیادتر کن..آنقدر که روزی بتوانی همه را در آن جای دهی...انوقت تا خدا فاصله ای نیست
از راهنمایی هات ممنون شهرزاد جان الان بیشترین دغدغه ام همان از شیر گرفتنشه با مادرم وهمینطور همسرم رابطش خوبه در صمن یادش هم دادم کمابیش وسایلشو جمع میکنه ولی نزدیکمون مهد خوب سراغ ندارم
آخه الان قربونش برم انقدر پزشک سهمیه ای و بی سواد زیاده همسرم میگه فقط یه کاری کنین گذرتون به بیمارس ...

جنسیت بچه هات چین 

اذیت شدی نه؟

بچه اخریت که خداخواسته بود جنسیتش چیه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2738
هانتا جون شیرین جون پسرم الان ۱.۵سالشه وفهمیدم باردارم فکر کن من ایروبیک کارمیکردم ولی این وروجک تو ...

سلام کاشکی الان باشین و جواب منم بدین. منم بچه ام 11ماهشه و باردارم. دلم نمیاد از شیر بگیرمش ولی دکتر گفت بگیر. چجوری از شیر بگیرمش ؟ منو راهنمایی میکنین؟

2706