2733
2734
عنوان

برای اینکه بدن مون براق بشه چه ژل یا کرمی میشه زد؟ تو رو خدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 96730 بازدید | 40 پست
ریما جون , خیس نمی کنه , چرب می کنه اما چربیش جذب بدن میشه و حالت براقیش روی پوست می مونه ! و چون جذبِ پوست میشه باعث چرب شدن لباس نمیشه !

نیکا جون , قیمتش 19 تومن ِ عزیزم .
نذر گل نرگس , صلواتی بفرست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
راستی این براق کننده ی ویکتوریا سکرت بدون لوسیون و بادی اسپلشش خوبه یا حتما باید با یکی از اینا استفاده شه تا بهتر خودشو نشون بده ؟و اینکه از لحاظ کیفیت چطوره؟اگر متوسطه،بازم کار بهتر از این سراغ دارین؟مرسی
خواهشا این تاپیک رو نترکونید.من جزو علاقه مندیهام کردمش
راستش من یه خانمی رو دیدم که بدنش براق بود عین این هالیوودی ها.بعد همین خانم ارایشگر دوستم از اب در اومد.دوستم ازش پرسید چیکار میکنه.گفت روغن مورچه میمالم هم براق میشه هم یکمی لیز میشه
من فقط همینو میدونم.
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2738
خواهشا این تاپیک رو نترکونید.من جزو علاقه مندیهام کردمش راستش من یه خانمی رو دیدم که بدنش براق بود ع ...

عزیزم شما چیزی خریدی من دوس دارم فقط براق کنه اکبثلیل نداشته باشه 

کاربریم از بهمن ۱۴۰۱ به دوستم قرض دهده بودم تاپیکاش برا من نیس راجبشون چیزی نمیدونم راجب عمل معده و.... الانم باهاش کات کردم کاربری جدیدشم ندارم ارش سوالتون بپرسم لطفا سوال نپرسین ازم مرسی