2733
2739
عنوان

دوستان واسه باز شدن بخت اگه دوست داشتین تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 3589 بازدید | 94 پست

خاله ریزه میشه لطفا متن اون آیه ها را اینجا بذاری تادرست بخونیم؟ بجز سوره روم ونصرکه کامل باید خونده بشه.

بقیه آیه ها متنشون بذارید

شاید مااشتباه ایه بعد را میخونیم جواب نمیده برامون

چون بعضی بسم الله هم آیه اول حساب کردن بعضی قرآنها نه

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
روزی ۴۰ بار ۴۰روز سوره فیل بخون درست میشه بدترین طلسم ها هم با این باز شده ولی طرف دعا نویس نرو پای ...

سوره فیل که بختو میبنده.سوره فیل رو‌حضرت علی توی جنگ میخوند که دشمن نتونه ببیندشون و بتونن به دشمن حمله کنن.در واقع سوره فیل یه پارچه نیندازه رو سر ادم که دیده نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه چیزی باشه بله ۱ دعا هم نوشته بود تو همین پیج که واسه ازدواج همراه داشته باشید پیداش نکردم خبر می ...

خانوم من همه اینایی که شما میگی رو سالهاست انجام دادم.هیچ خبری نشد.۴۰ روز ۴۰ روز دعا و ذکر و.... انقد که دیکه‌حالم بهم‌میخوره.الانم که در خدمت شمام ۴۱ ساله هستم. دیگه‌هم‌چشمم آب نمیخوره.قران و مفاتیح و دعا جادو ‌همه خرافاته. دخترای بیچاره رو اینجوری افسرده تر میکنید ‌چون موجب میشه فکر کنن قران که تنها کتاب مقدسه  هم نمیتونه واسشون‌کاری بکنه‌و بی ایمان میشن.

سلام خوبی اسی

میگم من برای داداشم بار اول رفتن خاستگاری دختر عموم همه چی اوکی شدولی دقیقه ۹۰ک فرداش میخاستیم بریم عقدشون بکنن بهم زدن گفتن استخاره کردیم خب درنیومده ورابطه های بعدیشم ب ازدواج ختم نشد تهش باز حالایکی اوکی دادبود قراربود همین امروز فردا بریم عقد کنیم امروز زنگید گفت کنسله استخاره کردیم نتیجه اش خب نیومده این حالابختش بسته هس چ مشکلیه بنظرشما

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2731