2733
2734
دقیقا منم همین علائمی که گفتی رو دارم، امیدوارم به خیر بگذره، چه دارو هایی مصرف کردی؟ من چند ما ...

من این ماه کلومیفن و اچ ام جی و متفورمین و آمپول سیگنال اف 

ک متاسفانه دز دارو زیاد بود انگار و دچار تحریک تخمدان شدم و فولیکول زیاد داشتم. برا همین دکترم آمپول اچ سی جی ک برا آزاد سازی نداد چون میگن فولیکولا اگه زیاد باشن و همه با هم آزاد شن خطرناک و خطر هایپرشدن و آب گرفتن رحم اس

جاش آمپول دکالرین داد ک نمیدونم چه کرده با بدنم این ماه این آمپول از آزاد شدن همه تخمکا با هم جلوگیری میکنه ظاهرا 

برای مادر شدنم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نمیتونم این رو پیدا کنم گیج شدم میشه بهم کمک کنین

ببین عزیزم استارتر فکر کنم صفحه دو عکس دقیق محل ش رو گذاشته . 

یه رگ خیلی باریک ولی میاد زیر دست با لمس کردن . 

باید فقط یه طرف باشه . اندازش هم حدودا ۵ سانت هست . باید به این حالت باشه کج (  /  )

اگر ابنو پیدا کرده یعنی اسپرم  و تخمک توی لوله فالوپ قرار داره .

و منتظر لانه گزینه هست.  

پس مراقب باش تا راحت لانه گزینی کنه انشالله 🙏🙏🙏

♥️
سلام دوستای نازنینم من بعد مدتهای زیادی اومدم تایپیکم 😍 فک نمیکردم هنوز فعال باشه انشالله که همتو ...

سلام یاسمین جون هروقت اومدی میتونی درخواستمو قبول کنی ازت سوال داشتم 🥺

2738
سلام دوستای نازنینم من بعد مدتهای زیادی اومدم تایپیکم 😍 فک نمیکردم هنوز فعال باشه انشالله که همتو ...

سلام یاسمین جون عزیزم امروز تاپیکت رو دیدم...‌من برای بچه دوم اقدام دارم دخترمو هشت سال پیش با یکبار حامله شدم....الان برای دومی دوساله تصمیم داریم بماند هر ماه یه بساطی میشد دیگه جدی از امسال شروع که خودم تمام چکاپ ها سونو و آزمایشات هورمونی اینا دادم خداروشکر خوبن‌.‌همسرم آزمایش داد اسپرمش ضعیفه نمیدونم چرا اصن اینجور شد بماند چقد نا امید بماند چقد گریه ...بماند که دخترم آرزوش داشتن خواهر برادره...غصه تنهایی....بماند که دلم میخاد منم دوباره مادر بشم ۳۷ سالمه...یاسمین امروز گریه میکردم گفتم خدایا بهم یه نور تو تاریکی نشان بده‌‌‌‌..نمیدونم چطور شد تاپیک شما اوردع شد برام‌‌‌‌‌....یاسمن برام دعا میکنی حالا که اومدم تاپیکت شاید خدا خواسته برام دعا کنی شما دست خالی نرم...به امید خدا منم حامله بشم‌‌‌‌...این چندروزه تو اقدام هستم دعا کن خدا قسمتم کنه🤲🙏

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا
دوستای خوبم اگه حتما سه یا چهارروز از تخمک گذاریتون گذشته دراز بکشین و با هر دو دست تخمدوناتونو لمس ...

استاتر جون خیلی وقته ازن تاپیک میگذره اما یه سئوال داشتم.

من امتحان کردم یه توپ کوچک حس کردم که انگار مثل حبابه.

همونه؟

دوستای خوبم اگه حتما سه یا چهارروز از تخمک گذاریتون گذشته دراز بکشین و با هر دو دست تخمدوناتونو لمس ...

دستمونو فشار دادیم برداریم یا بزاریم بمونه بعد کجای شکم دست بزاریم 

سلام به خانوما مخصوصاً یاسمین عزیز 

من  الان سه چهار روز از تخمک گذاریم میگذره این ماه با دارو سمت چپم هشت تا فولیکول بالغ و سمت راستم ده تا 

الان دو طرفم این رگ حس میکنم 

سمت راستم داخل رگ مثل نخود یک چیز حس میشه 

بنظرتون باردارم 

برام دعا کنین ماه چهار اقدامم 

2706