2726
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 469474 بازدید | 4574 پست

سلام به مامانای عزیز

پسر من امسال اول دبستان میره . بین چهار تا مدرسه سلام صادقیه - سلام ایران زمین - سهراب سپهری و آتیه سازان موندم .

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در مورد این مدارس داره بهم بگه در خصوص موارد زیر:

1- حضوری یا غیرحضوری بودن در سال جاری

2- کلاسهای فوق برنامه مثل کامپیوتر - اسکرچ - رباتیک - الکترونیک و ...

3- از نظر آموزش زبان قوی هستن یا نه

4- مدرسه به حرفاش عمل می کنه یا فقط برای تبلیغ وعده های الکی میدن

5- نحوه برخورد کادر اداری و مدیریت با اولیا و همینطور معلمان با بچه ها

6- مدرسه با انتقادات اولیا چطور برخورد می کنه و اصلا توجه به خواسته های اولیا می کنه و جلسات با کادر مدیریت و معلمان میذاره؟

7- روش آموزششون سخت گیرانه و غیرقابل انعطاف هست یا از روشهای جدید و با ایجاد علاقه در بچه ها آموزش میدن؟

ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد هر کدوم دارین سریع تر بگین تا بتونم تصمیم گیری کنم. با توجه به اینکه الان هیچ مدرسه ای حضوری نیست که بریم و از اولیا تحقیق کنیم.

ضمناً پسرم توی این مدارس پذیرفته شده به جز سلام ایران زمین که به خاطر مسیر سلام صادقیه تصمیم به تعویض شعبه گرفتم و قراره بعد از تعطیلات مصاحبه بشه و همینطور در مدارس آل طه - علامه طباطبایی مرزداران و سرای دانش مرزداران هم پذیرفته شده که با توجه به مواردی مثل کلاسهای فوق برنامه و محیط مدرسه اون 4 تا مدرسه بالا رو پسندیدم.

سلام به مامانای عزیز

پسر من امسال اول دبستان میره . بین چهار تا مدرسه سلام صادقیه - سلام ایران زمین - سهراب سپهری و آتیه سازان موندم .

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در مورد این مدارس داره بهم بگه در خصوص موارد زیر:

1- حضوری یا غیرحضوری بودن در سال جاری

2- کلاسهای فوق برنامه مثل کامپیوتر - اسکرچ - رباتیک - الکترونیک و ...

3- از نظر آموزش زبان قوی هستن یا نه

4- مدرسه به حرفاش عمل می کنه و مدیریت مدرسه صادق هست یا فقط برای تبلیغ وعده های الکی میدن

5- نحوه برخورد کادر اداری و مدیریت با اولیا و همینطور معلمان با بچه ها

6- مدرسه با انتقادات اولیا چطور برخورد می کنه و اصلا توجه به خواسته های اولیا می کنه و جلسات با کادر مدیریت و معلمان میذاره؟

7- روش آموزششون سخت گیرانه و غیرقابل انعطاف هست یا از روشهای جدید و خلاقانه و با ایجاد علاقه در بچه ها آموزش میدن؟

8- به ویژگیهای فردی بچه ها در آموزش توجه می شه یا نه و به کشف استعدادهای بچه ها توجه میشه؟

9- در کنار آموزش به پرورش بچه ها و تقویت مهارتهای ارتباطی - کار گروهی - مسئولیت پذیری - خلاقیت و قدرت استدلال بچه ها هم اهمیت میدن و کار می کنن؟

10- و در آخر اینکه سیستم تشویق و تنبیه اشون چجوریه و از روشهای اصولی استفاده میشه تا با روشهای غلط استعدادها و خلاقیت بچه ها رو سرکوب نکنن؟

ببخشید می دونم خیلی طولانی شد و مدرسه کامل واقعا وجود نداره ولی اگر در خصوص هر کدوم از این آیتم ها اطلاعاتی به دست بیاریم بهتر می تونیم انتخاب کنیم.

ممنون میشم اگه اطلاعاتی در مورد هر کدوم دارین سریع تر بگین تا بتونم تصمیم گیری کنم. با توجه به اینکه الان هیچ مدرسه ای حضوری نیست که بریم و از اولیا تحقیق کنیم.

ضمناً پسرم توی این مدارس پذیرفته شده به جز سلام ایران زمین که به خاطر مسیر سلام صادقیه تصمیم به تعویض شعبه گرفتم و قراره بعد از تعطیلات مصاحبه بشه و همینطور در مدارس آل طه - علامه طباطبایی مرزداران و سرای دانش مرزداران هم پذیرفته شده که با توجه به مواردی مثل کلاسهای فوق برنامه و محیط مدرسه اون 4 تا مدرسه بالا رو پسندیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به مامانای عزیز پسر من امسال اول دبستان میره . بین چهار تا مدرسه سلام صادقیه  - س ...

سلام

لطفا اگه امکانش هست بهم جواب بدین.

دقیقا منم مثه شما مادر به شدت حساسیهستم و تمسالم پسرم میره کلاس اول.

شما چکار کردین؟ چه تصمیمی گرفتین و کجا ثبت نام کردین؟

من تازه میخوام ثبت نام کنم و خیلی درمونده شدم نمیدونم چجوری مدرسه ی خوبی پیدا کنم؟

تو محدوده ی سعادت اباد و شهرک غرب اینل

خانوم هستم
2728

كسي در مورد مدرسه نردبان زندگي اطلاعي داره؟

و اينكه مدرسه مشاركتي سمت سعادت آباد سراغ داريد و نظرتون در مورد اين مدارس چيه؟

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
كسي در مورد مدرسه نردبان زندگي اطلاعي داره؟ و اينكه مدرسه مشاركتي سمت سعادت آباد سراغ داريد و نظرتو ...

عزیزم من برای همایش مدرسه آتیه رفتم یکی از متدران اونجا مدرسه نردبان زندگی رو میشناخت و میگفت پارسال پرزنت قوی ای داشتن طوریکه همه میگفتن این بهترین مدرسه ی تهرانه و دوستانشون ثبت نام کرده بودن اما امسال پشیمون بودن من در همین حد میشناسم ...

خودم برای سال دیگه دخترمو راه رشد ثبت نام کردم

عزیزم من برای همایش مدرسه آتیه رفتم یکی از متدران اونجا مدرسه نردبان زندگی رو میشناخت و میگفت پارسال ...

ممنونم كه جواب داديد

منم راستش ناراضي زياد ديدم از نردبان و از ثبت نام اونجا منصرف شدم

پسرم رو احتمالا فرهنگ سعادت ثبت نام كنم

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
ممنونم كه جواب داديد منم راستش ناراضي زياد ديدم از نردبان و از ثبت نام اونجا منصرف شدم پسرم رو احت ...

به سلامتی عزیزم من خیلی درباره مدارس پسرونه اطلاعی ندارم خودم راه رشد ثبت نام کردم امیدوارم خوب باشه ...مدرسه آتیه هم زبانش اوکی بود ولی خب خیلی کوچیک بود

سلام به مامانای عزیز پسر من امسال اول دبستان میره . بین چهار تا مدرسه سلام صادقیه  - س ...

سلام عزیزم م از این مدارسی که گفتی کدومش خوب بود؟؟ایا اتیه خوبه؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

متاسفانه پیش دبستان درخت دانش باتوجه به هزینه 85 میلیونی امسال و هزینه غذای ماهانه 3600میلیون، هیچ نوع ادب و احترامی از سمت پرسنل بخصوص مدیریت وجود ندارد. وفقط مثل یک سیستم سربازخانه باید بچه ها مطیع دستورات باشند. والدین هم نقیشی ندارند. بعداز ثبت نام، متوجه تغییر مکان مهد به یک محل کوچکتر، کلاسهای کوچک و اکثر بدون تهویه مناسب شدیم. من ثبت نام رو کنسل کردم چون دوست ندارم بچه ام در سیستم به اصطلاح زورگویی درس بخونه حالا هرچه‌قدر هم دیگران از آموزش خوبشون تعریف کنند. ومتاسفم که خیلی از والدین متوجه اتفاقاتی که در سیستم آموزشی می افتد نیستندوفکرمیکنند چون هزینه بالا میدن پس سیستم خوب هست.

سلام 

دوستان من هم دنبال مدرسه برای پسرم‌هستم

پسرم ۱۲ ساله هست ۳ سال مدرسه عادی خوند و نتونست تشخیص اوتیسم خفیف دادن 

۳ سال هم مدرسه استثنایی خوند 

و از اونجا که پسز من خفیف هست ،اونجا سختشه با بچه های اوتیسم متوسط و شدید 

دنبال مدرسه شناختی هستم مثل مفید و میزان و نیکان ،نردبان زندگی و،،،

خواهشا با تجرباتتون به من کمک کنید که مدرسه مناسب پسرم انتحاب کنم ممنون 

2706