2733
2734
عنوان

بهترین بیمارستان برای زایمان تو تهران کدومه به نظر شما

| مشاهده متن کامل بحث + 5903 بازدید | 28 پست
چمران من طبیعی کردم با بیمه 10 تومن دادم عالی بود یه اتاق جدا بهم دادن که همه امکاناتی از جمله حموم داشت از 6 صبح تا 2 بعد از ظهر که زایمان کردم همون جا بودم مرتب هم همه چی بررسی میشد برای شیر دادن هم یکی اومد بهم یاد بده چیزای مفیدی هم گفت ولی چون من طبیعی بودم همون لحظه اول نی نی رو گذاشتم رو سینم اونم شدید گشنش بود قربونش برم شروع کرد خوردن کلا خیلی خوب بود همه چیز
Lilypie Fourth Birthday tickers
صارم هم برای آموزش شیردهی خیلی با حوصله بودن من هی می گفتم ببرین بهش شیر خشک بدین اونا می گفتن نه اگه الان نخوره دیگه نمی خوره خیلی زحمت کشیدن حالا پسر من از اونور بوم افتاده نه شیشه می گیره نه پستونک ههه هه هه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
سلام دوستان منم صارم زایمان کردم خیلی راضی بودم هم قیمت با آتیه و عرفان و پارسیان اما خیلی خیلی بهتر از اونهاست
دکترم کرم نیا بود عالی مهربون با حوصله بازم بخوام زایمان کنم میرم صارم
به نظر منم صارم من هفته 14 هستم دکترم مصدق هست دکتر زن داداشم خیلی ازش راضی بود منم رفتم پیشش .دوسش دارم .به نظرم همه ی دکترای صارم یکی هستند همشون خوبن چون خود دکتر صارم خیلی سخت گیر روی پرسنلش به همه مریضهایی که مشکل دارند سر میزنه زن داداش من بچش تو 36 هفتگی بدنیا اومد دو هفته فبلش هم بیمارستان بستری شد تا لحظه اخر هم دکتر صارم بهش سر میزد وبا هاش صحبت میکرد خود مصدق هم بهش شماره داده بود که اگر هر سوال داشت یا بهش اس بده یا زنگ بزنه .منم خودم هفته 7 که بودم سوال داشتم بهش اس دادم برام با اس ام اس کامل توضیح داد ساعت 10 شب تازه
میوه های زندگیم عسل و آرسام .
من خودم میرم بیمارستان بهمن. همه راضی هستن. همین امروز هم یکی گفت 4 ماه پیش زایمان کرده 3 تومن.الب ...

بهمن فقط شلوغه ولی رسیدگیش خوبه البته دکتر مظفرجلالی کارش خوبه اگه بتونی وقت بگیری

سلام من هر دو زایمانم بیمارستان آبان بودم خیلی از بیمارستان و رسیدگیشون راضی بود. به بیمار خیلی اهمیت میدن و دستگاهاشونم خیلی پیشرفته ست. شنیدم بیماران بین الملل هم پذیرش دارن