2726
عنوان

شیاف پروژسترون ..تو رو خدا کمک.........

| مشاهده متن کامل بحث + 113848 بازدید | 44 پست
سلام، ببخشید دیر جواب مسدم، خداروشکر مشکل لکه بینی حل شد. 

عزیزم خداروشکر

منم ۳ روزه بی بی چکم مثبت شده😍

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خداروشکر منم ۳ روزه بی بی چکم مثبت شده😍

خیلی خوشحال شدم 😍مبارک باشه، انشاالله به خوشی و سلامتی، بی بی چک ها رو نگه دار یادگاری، از جواب آزمایش که مطمئن شدی یه کیک کوچولو دونفره بگیر و با یه شمع با همسرت عکس بگیر، خیلی قشنگ میشه❤️😊من که با بی بی چک ها هم عکس گرفتم🤣🤣😉

خیلی خوشحال شدم 😍مبارک باشه، انشاالله به خوشی و سلامتی، بی بی چک ها رو نگه دار یادگاری، از جواب آزم ...

مرسی عزیزم

انشالله هردومون بسلامتی بغلش بگیریم

راستشو بخوای منم با یه جفت کفش و یه نامه از طرف نینی و بی بی چک مثبتم شوهرمو سوپرایز کردم 

الانم صبح رفتم ازمایش تا نیم ساعت میرم جوابشو بگیرم😍

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728
انشاالله 🙏🙏چقدر عالی،انشالله همه چيز به خوبی پیش بره

سلام عزیزم شما از چند هفته و تا چندهفته لک بینی داشتی؟

عزیزم واسه منم قرصشو داده حتما استفاده کن اصلا ضرر نداره وجلوی سقطو میگیره و باعث سفت شدن جای جنین میشه

حالت تهوع اینا هم بخاطر افزایش پروژسترون تو بدنته بخاطر بچمون باید تحمل کنیم عوارضشو به حرف دکترت گوش کن ضررنمیکنی

عزیزم واسه منم قرصشو داده حتما استفاده کن اصلا ضرر نداره وجلوی سقطو میگیره و باعث سفت شدن جای جنین م ...

عزیزم منذلکه بینی نشدم اما دکترم گف اگه لکه دیدی شیاف بذار منم بی بی چکم مثبت هس فردا میرم آزمایش چن روز پیش یه لکه قهوه ای روشن اومد به نظرتون من لکه نمی بینم باز شیاف استفاده کنم یا نه؟

عزیزم منذلکه بینی نشدم اما دکترم گف اگه لکه دیدی شیاف بذار منم بی بی چکم مثبت هس فردا میرم آزمایش چن ...

مال تو لک بینی لانه گزینیه بنظرم اگ لک بینی نداری استفادش نکن دکترتم همینو گفته

ایشالاه سالم بیاد بغلت و قدمش خیر باشه

دوستان خوبم بعدا میام نظراتتونو می خونم .........

وااای تو حرف دوستتو بیشتر از ی دکتر متخصص قبول داری

منم س چهار ماه مداوم گزاشتم حتما خرجیشو استفاده کن ک بهتره 

بعدپ ربطی ب تهوع اینا نداره حتما اسنفاده کن بچه رو نندازی دختر

هیچ عوارضی نداره

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
مرسی عزیزدلم خیلی ممنون که جوابمو دادین 

😙😙😙فقط سعی کن سه ماهه اول اصلا نزدیکی نداشته باشی وسایل سنگینم جابجا نکنی زرشک و آب هویج و زعفرون و دارچین و جیگر و کرفس کلا استفاده نکنی سعی کن گرمیجات زیاد استفاده نکنی اوایل

چشم عزیزم😘😘😘🌹🌹🌹 یعنی هویج ضرر داره؟ برا چی ؟

آره گلم هویج و جیگر ویتامین آ بالایی داره و باعث سقط میشه 

بیشتر مراقب خودت باش ایشالاه بارداری راحت و سالمی داشته باشی😘😘😙😙

2706