2733
2734
عنوان

زنی که خرج نداره... ارج نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1620277 بازدید | 48974 پست
مرسییییی  سیو کردم

عزیزم اون تاپیک ک عکستونو گذاشتین بودم 

تا میخواستم کامنت بزارم یهو قفل شد 

خیلی خیلی مهربون و دوست داشتنی هستی ❤

خدا حفظت کنه گلم💕🫂

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
عزیزم اون تاپیک ک عکستونو گذاشتین بودم  تا میخواستم کامنت بزارم یهو قفل شد  خیلی خیلی مه ...

مرسی مهربان لطف دارید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من نمیخام کمدم پر لباس کنم چون خلوتی دوست دارم الان برای اینکه بتونم لباس هام عوض کنم کهنه را می‌پوشم و از دور خارج میکنم بعد که اینا تموم شد برم سراغ خرید جدید 

چند تا از لباس هام به قیمت خیلی کم گذاشتم دیوار که بفروشم چون یا از مجردی مونده یا دوستشون ندارم.تا وقتی هم هستن نمیخام لباس بخرم

اینماه در راستای ارج نهادن بخودم جشن دارم که براش لباس مجلسی میخرم و آرایشگاه میرم که یه ۳ تومنی واس این دو موضوع به همسرم گفتم کنار بزار و قبول کرد و میخام آتلیه هم برم برای اولین بار در حد یکی دوتا عکس 

تااخر صفحه ۱۱ خواندم 

نتیجه گیریم این بود اولا برای وضع وظاهر و دندون خودم خرج کنم 

دوما شوهرم ببرم زیر قسط وام و .. که نتونه ولخرجی کنه 

سوما شوهری که خرج زنش نکنه می‌ره جای دیگه خرج می‌کنه 

2740

ما کلا زیاد اهل مهمونی و مهمونی رفتن هستیم و از همون دوران عقد همیشه شیک میپوشیدم الانم شوهرم میدونه هر مهمونی باید لباس جدید داشته باشم.البته من با سیاست خودم وقتی میبینم شوهرم اون ماه نداره من بازارم رو میرم دنبال لباس هستم اما میگم اونی که بپسندم نبود!لباس خودم بهتره...!اما میدونه که من باید همیشه شیک باشم و به این خرج هام عادت کرده.

این جمله یکی از کاربراست چقدر بدلم نشست عادت دادن مرد به چیزی مهمه 

منم میخام از این ببعد تو ذهنش بگنجونم 

اره اگ این تاپیک رومیخونین حقع زنی ک خرجو ارج نداره هربلایی سرش بیاد ۵ سال ازخودم زدمدندونام خراب لباس کهنه ازترس قرضا الان حوصله نداره بام حرفم بزنه حقم داره بره پچ پچ کنه باگوشی برادخترا 

این تاپیکو خ وقت پیش ذخیره کرده بودم بنظرتون بدرد منی ک مجردم میخوره یا فقط راجب نکات زندگی متاهلیه ...

بله ،در آینده به دردت میخوره

منم خودم وقتی مجرد بودم این تاپیک رو می‌خوندم

ولی راستش رو بخوای خیلی باهاش ارتباط نمی گرفتم

ولی الان که متاهلم ،متوجه درست بودن حرفهای کاربرا میشم

این تاپیک خیلی نکات خوب و مهمی داره مخصوصا تو صفحات اول🌱

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               
همسر من اصلا خسیس نیست برعکس خیلی هم دستو دلبازه ولی من هیچ وقت ازش خواسته آنچنانی نداشتم و بیشتر او ...

داشتم پستتو میخوندم که بیام بهت بگم اگه تو خرج نکنی امکانش زیاده خرج بقیه شه که دیدم خودت اخرش نوشتی...

خودم متاسفانه یه زخم خورده م که جا زخمشم هرگز تاقیامت خوب نمیشه ...خوب کاری میکنی که روشتو تغییر میدی..خدا دستتو بگیره

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)

سلام و صد سلام به دوستان نازنینم

سال نو برهمگی مبارک امیدوارم این سال،سال رسیدن به آرزوها باشه برای همگی

خانمهایی که حساب ویپاد دارن برای بچه های گلشون میتونن زیپاد نصب کنن مختص ب کودکان ونوجوانان هست

خیلی راحت از بازار یا مایکت دانلود کنید ونصب کنید

وقتی افتتاح حسابتون تکمیل شد بهتون۵۰هزار تومان هدیه میده

اگه دوست داشتید کد معرف پسرم بزنید

34235019

سلام به روی ماهت چشم،هرکاری داشتی من هستم. فقط لطفا جز به جز بهم بگو تا بگم چی برات بهتره چون کلی ب ...

سلام خوبی میگم 

من از وقتی این تاپیک رو می خوندنم خیلی راضی بود

الندهستین بهم کمک کنید  

2706