2752
2734
عنوان

کیا غذاساز و ماشین ظرفشویی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 37 پست
رو برنامه اکو 45 حالا ددستاه من اکو داره حتمن مال شما هم داره
خالی فقط با پدر روشن کنید
واینکه ماشین لباسشوییتونم هر 3 ماه یکبار تین کارو کنید
چون تو لوله هاش رسوب میره و عمرش کم میشه

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
غذاساز فیلیپس دارم همه چی داره به جز آسیاب کن.من خرد کن و آب مرکبات گیری و مخلوط کن و آب هویج گیریشو همش استفاده میکنم.ولی رنده و خمیر ورز ده رو نه. ماشین ظرفشویی ال جی دارم و عصای دستمه.منم مهمون زیاد ندارم و لی دو روزه پر میشه و روشنش میکنم.. این دو تا نبودن کارم بدجور لنگ بود. به نظرم ماشین رو حتما مبله بخر
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
من غذا ساز suny اصل دارم هشت ساله که دارم من خود دستگاهش گه گوشت خورد مبکنه، یا سبزی ریز میکنه وهمه مواد غذایی که باید ریز ریز بشن رو میریزم توش وبیشتر هم از بدنه اصلی غذا ساز استفاده میکنم یعنی دستیار من تو اشپزخونه هست ظرفشویی هم ال جی دارم اخرین مدل که بخارشو هم دا ره رضایت کامل دارم گوشی هم hua wei 520دارم تاالان خوب بوده ولی نسبت به سامسونگ سنگینتر ه گوشی همسرم خوش دستتره
من غذاساز بوش دارم راضی ام هم چرخ گوشت داره ابمیوه گیری رنده همزن حلاصه همه چی خیلی خوبه ظرفشویی هم که 12 نفره سامسونگ یه روزایی شاید 2 بارم روشن کنم یا وقتی مهمونام میرن 2 بار روشن میکنم ماهم دو نفریم . اصلا اشتباه نکن 4 نفره و 6 نفره بگیر. 12 نفره بگیر وقتی ظرفات کم بودن یه طبقه رو پر کن تنظیمش کن فقط همون یه طبقه رو بشوره بعدشم وقتی ادم غذا درست کنه و بخوره همش پر میشه من قابلمه و تابه هم میزارم مال من دسینی ان خراب نمیشن . حتما بخر این دوتارو مخصوصا ماشین ظرفشویی اگرم مثل من کارمندی که دیگه هیچی صددرصد بگیر