2733
2739
عنوان

مامان بچه های 9 تا 10 ماهه یا با تجربه ها لطفا.....

| مشاهده متن کامل بحث + 24660 بازدید | 20 پست
عزیزم وقتی که دکتر بردی و میگه مشکلی نیست و توی محدوده نرماله رفتار و حرکاتش و اضافه وزن هم نداره بخاطر اینه که بچه ها ذات و شخصیت و خصوصیاتشون با هم فرق میکنه, اگر پیگیری کردی و هیچ مشکل خاصی نداره به بچه فشار روانی وارد نکن و بچه تو با بقیه نه خودت مقایسه کن نه اجازه بده دیگران مقایسه کنن
این که میگی خیلی تنبله تازه 2 تا دندون داره! ازون حرفاس! مگه بچه دست خودشه دندون در آوردنش؟
یا خودشم ریزه های غذا رو برنمیداره بخوره ! بچه من یک سال و چهار ماهش داره میشه یکسالش نشده بود عین فرفره میدوئید این ور اونور از تخت و مبل راحت بالا پایین میرفت کلا بچه ی حواس جمع و زرنگیه ولی هنوزم خودش یک لقمه غذا برنمیداره بخوره باید با بازی و حواس پرتی غذا دهنش بزاری وگرنه اصلا غذا نمیخوره ! یا دایم مشکل خوابیدن داریم باهاش دوست نداره بخوابه ! حالا بچه یکی دیگه دو تا از این خصوصیات رو داره یکیشو نداره یا ... منظور اینکه بچه رو با بچه اصلا مقایسه نکن (نمیگم حواست به این نباشه که بچه مشکلی نداشته باشه یا مسایلشو سرسری بگیر )
سلام مامان تیارااا. من داشتم در مورد دس دسی سرچ میکردم که تایپیک شمارو پیدا کردم. تا الان دخترت حتما خانونی شده یه سوالی داشتم میخوستم بدونم دخترت بالاخره کی دس دسی کرد. پسر من چند روز دیگه 10 ماهش هم تموم میشه ولی نه دس دس میکنه و نه بای بای. من خیلی نگرانم خواهشا راهنماییم کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم اصلا نگران نباش پسرمنم دقیقا همسن دخترشماست دندونای پایینش پنج ماهگی دراومد اما الان تازه میشینه ویوقتایی غلت میزنه غذاروخودم دهنش میذارم چهاردستوپانمیره مامان بابانمیگه و...دکترمنم گفت مشکلی نداره.دخترتو مقایسه نکن با بقیه بچه ها.

2728

پسرمنم ٩ماهشه دوتادندون داره ولي زودچهاردست وپارفت بچه خواهرم ٩ماهشه تازه ميخوادچهاردست وپابره  ولي ٤تادندون داره دخترخواهرشوهرم همين سنه خيلي سخت تكون ميخوره ولي هركاري كني زودعداتودرمياره مثل آدم بزرگا همشون سالمن رشدبچه ها باهم فرق ميكنه خيلي هااصلا٤دست وپانميرن نگران نباش اگه به بچه فشاربياري گيج ميشه بزابه حال خودش