2733
2734
عنوان

مریم س , برای*** از بین بردن منافذ پوست*** چکار باید کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 207278 بازدید | 207 پست
اگر بدانید بسیاری از مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می دهند تا به خبر مرگ من و شما دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می کنند! دیل کارنگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا دستگاه بندانداز برقی در دو نوع (با دو کیفیت متفاوت) عرضه می شود: یکی، دستگاه بندانداز برقی اورجینال کره ای با مارک سنس-هیر (دارای یکسال گارانتی شرکت دو کبوتر طلایی و ده سال خدمات پس از فروش و تضمین صددرصد رضایت مشتری) می باشد که مشتری یک بار بهای 85 دلار می پردازد و یک عمر هم از کارکرد عالی آن لذت می برد (مثل ماشین لباسشویی بوش آلمان، تیغ ژیلت اورجینال یا سشوار حرفه ای بابیلیس ساخت ایتالیا). این محصول بینظیر در بیش از یک هزار داروخانه معتبر در دسترس است. دستگاه سنس-هیر تا پنج سال نیاز به سرویس ندارد و پس از پنج سال، این دستگاه قابل تعمییر توسط کارگاه مجهز شرکت دو کبوتر طلایی است و بهای تعمییر آن هم حداکثر ده دلار است. این دستگاه بادوام در سالنها و آرایشگاه ها نیز استفاده می شود. جزئیات بیشتر در وب سایت زیر یافت می شود: WWW.SANSHAIR.COM نوع دیگر هم دستگاه های بندانداز برقی متفرقه (غیر اورجینال چینی) که یکبار مصرف است (ارزش تعمییر و گارانتی واقعی ندارد) و بهای آن بین 10 الی 25 دلار (بسته به انصاف فروشنده) می باشد. هشدار به مصرف کنندگان محترم! مصرف کنندگان محترم بدانند که در لیست محصولات کارخانجات بران، فیلیپس و بابیلیس (وب سایت های زیر) اصلا دستگاه بندانداز برقی ساخت اروپا وجود ندارد. لذا مراقب فریب کاری فروشندگان سودجو که محصولات چینی جعلی و بی کیفیت را با مارک هایی شبیه مارک های معتبر فوق عرضه می کنند، باشید. WWW.BRAUN.COM ; WWW.BABYLISS.COM ; WWW.PHILIPS.COM هر دو محصول هم فروش خوبی دارند. زیرا یک دسته از افراد دانا و خردمند از اول کالای مرغوب خریداری می کنند و در رابطه با سلامتی خود و خانواده خود ریسک نمی کنند. دسته دوم افرادی هستند که قدر و ارزش سلامتی که یک نعمت خدادادی است را نمی دانند و در ابتدا در بنجول فروشی ها دنبال کالای ارزان قیمت هستند و تا بلا سرشان نیاید به دنبال کالای مرغوب و اورجینال نمی روند. در هر حال، حق انتخاب با مشتری است! با آرزوی سلامتی شما! مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده در کالیفرنیا
نظر دکتر یلدا رادمنش در خصوص نسل جدید دستگاه های موکن (بندانداز) برقی هوشمند اتوماتیک: رویای بانوان از هزاران سال پیش تا به امروز، بندانداختن سریع و یکدست صورت و بدن با کمترین درد و بیشترین دقت بوده است اما باید در نظر داشته باشید که سلامتی پوست شما همواره در اولویت است. در ابتدا باید بدانیم که ویژگی های یک محصول مرغوب مراقبت از پوست و مو (نظیر بند انداز برقی اتوماتیک) چیست؟ ...ادامه این مقاله علمی در لینک زیر: WWW.SANSHAIR.LOXBLOG.COM
2728
نکاتی برای جلوگیری از جوش های پوستی (دکتر یلدا رادمنش: متخصص پوست و مو) نخ دستگاه بندانداز شما همیشه باید تمیز باشد. قبل از اصلاح آرایشگران نخ های فله (غیر استریل) را با پنبه الکلی تمیز می کنند. البته برای پوست های حساس این روش توصیه نمی شود و بهتر است از نخ های ابریشم طبیعی استریل ایتالیایی دکتر سوچر استفاده شود. www.DrSuture.com قبل از بند انداختن پوست خود را با ضد عفونی کننده ها تمیز کنید. شوینده های شیمیایی و الکل روش های مناسبی برای پوست ظریف بانوان نیستند، چون پوست را خشک و حساس می کنند. در جعبه دستگاه بندانداز برقی اتوماتیک سنس-هیر یک دستمال مرطوب ارگانیک نانو و یک نانو پودر گیاهی سوئیسی وجود دارد. دستمال مرطوب ارگانیک نانو یک ضدعفونی کننده ملایم برای پوست حساس بانوان است. نانو پودر گیاهی سوئیسی سنس-هیر نیز به کاهش درد حین بندانداختن بسیار کمک می کند. در ابتدا پوست خود را با دستمال مرطوب ارگانیک نانو ضدعفونی و تمیز کنید و ده دقیقه بعد، موضع را با نانو پودر گیاهی سوئیسی سنس-هیر بپوشانید. بعد از بندانداختن منافذ پوست باز هستند وسریع میکروب جذب می کنند و زمینه جوش زدن فراهم است. همچنین ممکن است پس از اصلاح در پوست نقاط حساس (نظیر پوست صورت، پوست ناحیه تناسلی و پوست زیر بقل) سوزش، قرمزی و تیرگی مشاهده شود. ماسک ارگانیک نانو را به مدت بیست دقیقه بر روی پوست صورت خود قرار دهید و سطح پوست ناحیه تناسلی و پوست زیر بقل را با ژل طبیعی سوئیسی ایکس-تایت ماساژ دهید. این محصولات طبیعی نه تنها ضدعفونی کننده و ضد التهاب قوی (برطرف کننده موضعی سوزش و قرمزی) می باشند بلکه روشن کننده پوست بوده و موجب بسته شدن منافذ باز پوست شما می شود. سلامت و تندرست باشید! مرکز مشاوره خانواده دکتر رادمنش و کلینیک سلامت خانواده در کالیفرنیا
بهترین دکتر برای درمان جوش صورت وصاف کردن پوست دکتر ریحانه مهرگان هست واقعأ عالیه حتمأ پیشش برین نتیجه صد رصد میگیرین٤٤٠٠٥٠٢٧< فقط مطبش شلوغه ووقت گرفتن سخته باید صبر وحوصله داشته باشین
عالیه این تاپیک
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738

فقط برین این پیج با ضمانت بازگشت وجه تموم منافذ بازتونو در عرض یک ماه میبنده حتی گودی جای جوش و جای آبله مرغان

@mojezeye_zibayi98

اینستا و تلگرام

الکی هم هی ماسکا و کرمای الکی نزنین من همه راهی رو رفتم از هیچ کدوم نتیجه نگرفتم ،فقط از این نتیجه گرفتم

سلام خانومم برای روشنی پوست بدنم مثل زیر بغل و کشاله ران و بیکینی من لیزر ژولیت انجام دادم بدوت هیچ درد و اذیت توی ی تک جلسه شماره دکترمو میزارم کارش حرف نداره . خانم دکتر عباسی ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶