2737
2734
مامان آراد تو رو خدا نبرش خوب حالا که اینجوری می گه برو به مربیش بگو چرا بچه منو دعوا می کنی ؟
سایت نی نی کوپول ( فروشگاه بزرگ سیسمونی نوزاد و وسایل کودک ) http://www.ninicopol.ir/index.php

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دختردوسالمو بردم گذاشتم مهد چون بخاطرمدرکی که واسه شغلم باید میگرفتم باید میفتم دوره جدیدو کلاس دوروز رفتم نشستم تومهد کناربچم دیدم اصلا برنامه خاصی ندارن بچه هاولن انگارتوکوچه یه سفره بازمیکردنوغذاشونومیخوردنو بعدبازی یه دونش همسن بچم بود خیلی کز وگوشه گیربود یه ÷سر 5ساله روگذاشته بودن همش گریه میکرد ومامانشومیخواست کسی نمیرفت ساکتش کنه من دلم سوخت رفتم کنارش مربی مهدگفت باید خودش ساکت شه باید عادت کنه یه هفته گریه میکننوبعد عادت میکنن ازمنم خواست بچموبزارم تومهدوبرم یک ساعتی نشستم توراهرو ÷شت درمهد بچم هی گریه میکرد هی ساکت میشد توبغلشون بود بعد رفتم خونه وهی زنگ میزدم اخرش که رفتم دنبالش وقتی وارد شدم بچه دوسالم بامن قهربود نگاهمم نمیکرد ولی ساکت شده بود وگریه نمیکرد اوردمش خونه دیدم چشاش شده کاسه خون ÷لک بالاش متورم شده 50 تومن هم داده بودم به سر÷زست مهد ولی دیگه نبردمش
من از وقتی فیلمو دیدم حالم بد شده.اصلا از یادم نمیره.بدبخت اون بچه .همین رفتارهاست دیگه باعث میشه بچه شب ادرای و لکنت و هزار تا مرض دیگه بگیره.رفتار اون زنیکه وحشیانه بود. اون که نمیتونست مربی باشه فکر کنم یه ولگرد بی وجدانی رو از خیابون آورده بودن به بچه ها برسه.حالا این فیلم پخش شد توی اردبیل دارن مهدها رو روش نظارت میکنن خدا میدونه توی بقیه جاها چه بلاهای دیگه ای سر این طفلای معصوم میارن.خدارو هزار مرتبه شکر کردم تا الان پسرمو یه همچین جاهایی نبردم و تصمیم گرفتم بعد اینم نبرم.
2740
بخدا بعضی چیزا ارزش معامله کردن نداره... مثلا ما بچه هامونو میفرستیم مهد که روابط اجتماعیشون قوی تر بشه ولی لعتماد به نفسشون میاد پایین
امام صادق(ع):هرکس بر این باور باشد از دیگران برتر است،در شمار مستکبران است...
سلام بچه ها الان اخبار گفت مهد کودک ستایش بسته شده موهای تنم سیخ شده خیلی خوشحالم خدا ازشون نگذره
عشق من همسرم.خدایا صد هزار مرتبه شکر به خاطر نی نی که تو دلم گذاشتی خدایا نفسمو به تو میسپارم .من وبابا بی صبرانه منتظرتیم دختر گلم