2733
2739
من عرفان سزارین شدم با بی حسی اسپاینال...وااااقعا عالی بود هتل بود چه مراقبت و پرستاریشون از من چه نگهداریشون از نوزاد...شب رو هم نی نی مو خودشون نگه داشتن تا من استراحت کنم...یک خانم ستوده اونجاست که سر پرساتار نوزادانه نی نیا رو مثل گگگگگگل نگه میداره.... بعدها برای مشکل نینیم یک شب آتیه موندیم..چون دکترش تو آتیه است..بی نظمی موج میزد..حتی آب جوش به سختی گیر میومد...و کثیف ..کثیف..خود دکترش گفت بچه رو ببر خونه از هوای کثیف اینجا دور باشه ... واقعا عرفان تو بیمارستانای خصوصی تکه خودت اگه بری از جلو ببینی دستت میاد چی میگم

28

توی گرما با همسرم رفتیم مطب خانم فرشته کریمی متاسفانه گفتند که خانم دکتر اجازه ورود هیچ مردی رو به اتاقشون که هیچ داخل مطبشون هم نمیدن !!!!!!!!!! ، بیچاره همسرم دو ساعت داخل ماشیت تو گرمای ۴۵ درجه نشست ، فکر میکنم این حداقل حق یه بیماره که بتونه در کنار همسرش لاقل ویزیت بشه ، براشون متاسفم

1398/04/29

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضمنا من دکترم رو عوض کردم و پیش دکتری رفتم که مجبور نباشم بار روانی ۹ماه بارداری و تنها به دوش کشیده و زیر بار عملی برم که اخرش پرورش شوهر بی مسیولیته ، کشورهای خارجی تا پایان زایمان مرد پا به پای زنش زایمان رو درک میکنه اونوقت ما اینجا نشستیم و با بهانه اینکه دکتر خوبیه و عملش درد نداره جیب یک مشت کاسبی رو پر میکنیم که کمترین ارزشی برای نزدیک ترین فرد زندگیمون ندارن ، التماس تفکر

لاوین عزیز مخالف نظرت نیستم اما خیلی تند قضاوت کردی .خانم دکتر اگر مرد توی مطبشون راه نمیدن به خاطر راحتی بانوان باردار هست دوما اگر خدایی نکرده مشکل خاصی داشته باشی حتما همسرت رو صدا میزنن و باهش صحبت میکنن .من فشار خون بالا داشتم و ایشون میخواستن شخصا با همسرم صحبت کنن من خودم گفتم نیازی نیست من به همسرم مطالب شما رو میگم.....بیخودی برای تبلیغ منفی جو منفی ندین. من توی تهران هیچ پزشکی رو نمیشناسم و از مشهد اومدم و فقط یه سال که ساکن تهران شدم و از تعریف‌های گفته شده پیش ایشون رفتم .

2728