2737
2739
عنوان

نمیدونم چجوری بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 28 پست
به نظر من باید زمان بین افطار تا سحر خودش پیش قدم بشه برا رابطه تا شوهرش بعد سحری خوردن نیوفته به جونش ... یعنی کنترل اوضاع رو خودش به دست بگیره
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه مگه خدا نگفته تحت هیچ شرایطی زن نباید از شوهرش دریغ کنه حتی اگه روی شتر باشه.از طرف دیگه هم میگه همیشه نیت مهمه؟؟؟؟پس منی که نیتم صد در صد روزه اس از طرفی هم دارم به وظیفم نسبت به همسرم عمل میکنم پس باید درست باشه. همونطورهم که خدا گفته اگه روزه دار قصد کنه روزشو باز کنه ولی در نهایت هم اینکارو نکنه روزه اش باطله چون نیت فقط مهمه.
مهـم نیست چه رنگـی باشـی ، خوش که باشـی ، پـنـجه ی آفتـابـی ...
2731
مامان آینده آخه من شنیدم طبق حرف شما کسی مجبور باشه واقعا قرصی دارویی بخوره فقط به همون اندازه که لازمه نه بیشتر میتونه آب وقرصشو بخوره وروزه اش هم قبوله.
مهـم نیست چه رنگـی باشـی ، خوش که باشـی ، پـنـجه ی آفتـابـی ...
نه گلم قبول نیست من بابام مریضه و نمیتونه روزه بگیره چون قرص میخوره همه ی عمرش باید اینطور باشه به همین سبب فقط بهش کفاره واجب میشه در ضمن تا جایی باید مطیع شوهر بود که از دستورات خدا نافرمانی نشه حالا هر چی شوهر بگه و اون به حرف نکنه هیچ گناهی بر گردن نداره چون روزه واجبه
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار
2740
همونطور که خودت گفتی دوستت سرده و از رابطه تا جایی که بشه در میره پس تقصیر خودشه ... چون شوهر بیچاره بهش فشار میاد و زمانهایی که نباید, رابطه انجام میده بگو دوستت سرد نباشه و توی زمانهای بین افطار تا سحر به حرف شوهرش گوش کنه
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
مهم نیته و روح روزه نه ظاهرش. یعنی مهمتر از نخوردن و نیا شامیدن اینه که زبونمون روزه باشه از تهمت و دروغ و رنجوندن دیگران، دستمون روزه باشه از انجام کار ناپسند ، چشممون روزه باشه از دیدن آنچه تباه می کنه روح رو و کلا روزه باشیم از آنچه زیر سوال می بره محبت به نوع بشر رو. مطمئن باشید خدا به اندازه ما انسانها در مورد جزئیات سختگیر نیست و هر کی با دل پاک عبادت انجام بده خدا در های ملکوتش رو به خاطر ظاهر قضیه به روی بنده ش نمی بنده! اینم نظر شخصی منه ولی مطمئنم اونی که باید قبول کنه خداست و نه بنده هاش.
درسته که نیت مهمه..ولی باید عمل هم درست انجام شه.. این که همه گیر دادن به نیت دلیل نمیشه خود عمل سر سری گرفته شه به نظر من و تا جایی که اطلاع دارم:عمل درست+نیت=پاداش..پس هر کدوم حذف بشه این رابطه به هم میخوره..البته خود خدا در بعضی موارد استثنا قایل شده که اونم خودش میدونه و ما نمیتونیم در اون دخالت کنیم
خاله ها به وبلاگ دخترم سر بزنید؛خوشحال میشیم نظر بدین http://zahratala93.niniweblog.com/ ღღدختر خوشگلم 29 فروردین اومد تو بغلمღღ
اگر قراره ادم هر کاری خواست بکنه وبعد بگه نیت مهمه قوانین واحکام الهی این وسط چه کاره ان؟به نظر من توجیه ایشون قابلرقبول نیست چه 1ساعت بعدلز اذان صبح چه چند دقیقه رابطه باشه فرقی نمیکنه روزه باطل میشه_همونطور که فقط چند دقیقه مونده به اذان پریود بشی روزت باطله !یعنی میشه چند دقیقه مونده به اذان پریود بشی وبگی نه من نیت روزه دارم وروزمو نمیخورم!نمیشه عزیزم قبول نیست تنها زمانی که انسان ندونه وسهوا.غسلش به تعویق بیفته چون از حکمش لطلاع نداشته وبی دوستتون که از حکمشخبر دارن ومیدونن گه یاطل میشه روزش پس چرا یه کم زودتر رابطه انجام نشه که روزش هم قبول بشه*مثل شاگردی که همه ی سوالات امتحانی رو بلده ولی تو زمان تعیین شده نتونه به همه سوالات جواب بده با اینکه میدونسته بعد از پایان زمان امتحان وگرفتن برگه ها جواب دادنش سودی داره؟صرف اینکه بگه نیت مهمه من که همه ی سوالات رو بلد بودم *البته ببخشید حرفام زیاد شدن وعدل الهی قابل مقایسه با مثالی که من زدم نبود فقط مثال بود که منظورمو روشن کنم بازم ببخشید زیاد نوشتم
خنده ی زیبایت دلیل زندگی ما