2752
2734
عنوان

من امشب قشنگترین لحظه عمرمو تجربه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1654 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلم اون الان تو خوابم که باشه داره به اون لحظه فک میکنه مردا تو این چیزا خیلی احساسین
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
لیلی شوشوی منم وقتی بچه بزرگ شده بود و تکوناش محکم بود میترسید دست بزنه
وقتی اولین بار با چشمای کوچولوت نگاهم کردی تو عمق نگاهت نهایت عشقو دیدم یه دنیااااااااااااا دوست دارم پسرم
2731
پسرتو ببوس گلم
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
نه بابا نی نی داغونم دعا کن دوستم منو
پسر من چنااان لگدایی به باباش می زنه که کم مونده گریه کنه اخه 8 سالشه ببین چه زود بگذره مبارکه ایشالا زیر سایتون بزرگ شه
خدا یا شکرت که سومین گل زندگیمم سالمه کمک کن تا صالح هم باشه
مبارکت باشه عزیزم .دختر من آنچنان تکونهایی میخورد که از فاصله 3 متری به شکمم نگاه میکردی دیده میشد .احتیاج به لمس نبود .یادش بخیر.
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )