2733
2734
عنوان

کسانی که تصمیم دارن مرداد 95 اقدام کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 10519 بازدید | 9860 پست

سلام دوستای قشنگم

حال و احوالتون چطوره

گل پسرا قندعسلا دخترعسلیاتون خوب هستن؟

خیلی از مواقع میام اینجا سر میزنم اما میبینم خبری نیست میرم

دلم براتون خیلی تنگ شده

همیشه بیادتون هستم مهربونا

از شیمپک و نیچی هم که خبری نیست

امیدوارم همتون حال و احوال و روزگارتون خوش باشه و دلای قشنگتون پر از شادی

روی ماهِ خودتونو کوچولوهاتونو از همین راهِ دور میبوسم😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹

آنکس که اسب داشت ؛ غبارش فرو نشست ، گَردِ سُمِ خرانِ شما نیز بگذرد...
سلام خوبى؟ آوين كوچولو خوبه؟ من بادخترم درگيرم تنبله تو راه رفتن ميتونه راه بره ولى نميره ولى خ ...

سلام مونا جان. منم خوبم آوینم خوبه شکر. ماشالله به سلین خانوم. دختر منم گوش شیطون کر هوای مادرش رو داره البته شیطتنتهاش زیاده ولی بخواد گریه و بهونه گیری کنه نه. دختر منم از 11 ماهگی راه افتاده و الانم که به زبان 0ینی صحبت میکنه 😂😂  چه کم میایین اینجا. نکنه گروهی چیزی دارین؟

تاراجان چه خبر از شما؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مونا جان. منم خوبم آوینم خوبه شکر. ماشالله به سلین خانوم. دختر منم گوش شیطون کر هوای مادرش رو د ...

نه گروه نداويم همه سرگرم بچه دارين احتمالا راستى دخترت تنها ميخوابه يا نه هنوز سلين مثل سريش تا صبح ميچسبه به من

نه تنها که توی اتاق نمیخوابه. مثل قبل جاشو کنارم میندازم با فاصله یه بالش. ما هم زمین میخوابیم.

اره بچه داری که وقت آدم رو پر میکنه اما من در حین انجام وظیفه مادری هم زیاد توی نت هستم.

2731
سلام مونا جان. منم خوبم آوینم خوبه شکر. ماشالله به سلین خانوم. دختر منم گوش شیطون کر هوای مادرش رو د ...

سلامتیت عزیزم

خبر خاصی نیست

میگذرونم شکر خدا

😘😘😘😘

آنکس که اسب داشت ؛ غبارش فرو نشست ، گَردِ سُمِ خرانِ شما نیز بگذرد...

باراد من 13ماهه شده کلمه کلمه حرف میزنه خیلی باهوشه ولی تو راه رفتن تنبله هنوز چهار دستو پا میره

دردت به جانم از خدا خواسته بودم که بیای و حال و هوای خونمونو 3 نفره کنی از خدای بالاسرم و خودت ممنونم که صدامو شنیدین.خدایا شکرت