2737
2739
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117258 بازدید | 1390 پست

جناب دکتر عرض سلام و ادب خدمتتون  عرض کنم که من خیلی جوش داشتم با لوسیون شستشوی صورت هربکس و یک کرم ترمیم کنندش که خیلی خیلی جواب داد گرفتم و راستش هم بگم به خیلی ها پیشنهاد دادم و اونا هم خیلی از این لوسیون  خوششون اومد جسارتا یک پیشنهاد می دم اینو بعنوان آزمایش بگیرید و مصرف کنید یا یکی از بیماراتون پیشنهاد بدید واقعا فکر کنم خیلی بیمار پوست براتون می آد خیلی خیلی بنده را ببخشید البته فکر می کنم خودتون این دارو را بشناسید 

سلام ممنون ک وقت میزارین . من 23 سالمه و مورفها دارم ‏!‏ ک دوره درمانم خداروشکر تموم شده . برای جای ...

شما پیش چه دکتری واسه کنترل یا درمان بیماریتون رفتید میشه لطفا کمی از روند بیماری تون توضیح بدید یکی از اشناهای من داره ولی متاسفانه این بیماری کمتر شناخته شده هست و اطلاعات چندانی ازش نداریم .ممنون میشم کمی از روش درمان و شرایط خودتون بفرمایید./

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام خدا خیرتون بده ک جوابگو هستید

خواهر من ب بیماری مورفه آ مبتلا شده ،همگی خیلی خیلی ناراحت و داغونیم ،چون اصلا معلوم نیس چیه معلوم نیس چی پیش بیاد،توروخدا اگه کسیومیشناسید ک درمان شده وبا چ روشی ب ما اطلاع بدید 

2738

سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم موهای من دو سانت نشد موخوره میگیره موهام تا کمرم اما یه ریز موهای دارم که دوسانت موخوره داره راحل خانگی زیاد استفاده کردم قرصی مکملی چیزه خوبی میشانسید تهیه کنم