2752
2734
عنوان

جاری بی نهایت بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 1941 بازدید | 73 پست
آره این خوبه تو فکرم به مادرشوهرم گله کنم که دیگه هی بهم نگه برو بالا پیش جاریت یا من نرفتنی بچمو بب ...

اه انقد بدم میاد هعی میخوان روابط جاری ها رو خوب کنن وقتی یه طرفه است همه چی

هم به خودش پیام بده هم به مادرشوهرت بگو

لایک نکنید لطفا❤

اگه بجاتم براش مینویسم تویه انسان پلیدی میتونستی طوردیگه ای بچتوقانع کنی نه بابی حرمتی به دیگران مشخصه ذاتت خرابه.خداروشکرباواسطه اون بچه ذات واقعی خودتونشون دادی وضایع شدی.سعی نکن جواب منوهم بدي چون پیاماتونخونده پاک میکنم .فقط ادم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه دیدم همه با خنده رد کردن فکر کردن منم باور کردم بچه از خودش گفته

همونجا میگفتی امان از دهن لقی این بچه ها 

یا هرچی... 

همونجا باید جواب میدادی الان دیگه پیام نده 

شاید دفعه های بعد یه چیزی شد تونستی به روش بیاری 

خدا لعنت کنه آدمهای بد ذات و کثیف رو،لعنت به پدر و مادرشون

خدایا خیییلی دوست دارم،تنها ارامش من تو دنیا تویی،ای خدای که از پدر و مادر مهربونتری،تورو به طه و یس تورو به حضرت مهدی عاقبت همه ی ما رو ختم به خیر کن❤❤❤
2731
اصلا می خوام شر بشه دیگه ریخت نحسشو نبینم تا حالا خیلی اذیتم کرده ولی مادرشوهرم به زور میخواد بین ما ...

اصلا جوابشو نده اینحوری اون داره میترکه اگر جوابشو داذی متوجه میشه با حرفاش نارحت میشی ولی حواب ندی میفهمع برات مهم نیست منم الان چندسال کاری به جاریم ندارم خونه پدرشوهرم با منت گذاشتن سرشون میرم وقتی هم میریم اونجا باشه سلام هم بهش نمیکننم و برام اهمیت نداره ول کن اعصاب خودت رو برا ادم نفهم خراب نکت

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
به نظر منم سکوت نکنه بهتره. اول به خودش تذکر بده بعد اگر تکرار کرد تو جمع

باش

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
نه گلم میگم همه جا میبره بچه هاشو خونه ی فامیل های خودش حتی ۱۰ روز پیش خواهرش زایمان کرد همگی رفتن ...

عه

خب پس بیخیال حد شعورش همینه

توهم از خجالتش دربیا بعد

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

چطوراون باپرویی کارشومیکنه نمیگه کسی ناراحت میشه نمیترسه،توچرابایدبترسی توهم جوابشوبده تادیگه پروبازی درنیاره کمترم حرص میخوری اگه شرهم بشه مقصرجاریه است.درعوضش یادبگیره راه درست یادبچش بده احترام گذاشتن یادش بده.ادم باشه.

بنظرم با همسرت مشورت کن بگو چطوربرخورد کنم تا چیزی شد پشتت باشع

همسرم گفت حرفش زشت بود باهاش قهر کن😐

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

الآن که خیلی از تاپیک گذشته😁ولی اگه بازم چنین مواردی پیش اومد بگو کافر همه را به کیش خود پندارد.یا به قول بقیه دوستان همون لحظه جوابشو بده.یه جوابی که تا فی خالدونش بسوزه.من که همون بار اول بدجور جوابشو دادم و اونجا که جوابشو دادم یکی از حاضرین بلند گفت حالا الآن ولش کن اگر بار دیگه ای تکرار شد بعد باهاش برخورد کن منم واستادم وسط آدما رو به همون خانومه گفتم اونی که ۳بار فرصت میده تلاشش رو بکنه رمز گوشیشه نه من باردار هم بودم یه چرت و پرتی در باره من گفته بود منم خوب زدم تو پرش یادش بخیر هنوزم با یاد آوریش دلم خنک میشه.از اون روز به بعد زیارتم کرد

من و فرزندانم:پسر ۳ ساله آریان   دختر ۳ ساله آروشا بچه هام ۲قلوان😊😄