2737
2734
این خانم آیدا معلوم نیست چه پدرکشتگی با این دکتر داره یه تن و کپی کرده هرجا درباره دکتر کومار گفتن ا ...

عزیزم مبارک باشه ان شاءالله.میشه بگین مشکلتون دقیق چی بود؟

سایز تخمدان و تخمک تونو میدونین؟

لایک نکنید خیلی ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من ۳۸ سالمه و دخترم الان چهارماهشه الحمدلله صحیح سالم دکترا به من میگفتن تخمک اصلا نداری ...

سلام خوبید؟میدونم پیاماتون برای چند سال قبله ولی من واقعا نیاز دارم به این دکتر و نمیتونم ازشون نوبت بگیرم،شما میدونی به چه صورته؟

کارش بد نیست....البته من نمیتونم بهت بگم...چون خودم با دایی ام سزارین کردم...کارش هم فوق العاده بود. ...

سلام عزیزم خوشحالم با شما اشنا بشم
دکتری که میخوام انتخاب کنم برای بارداری دکتر شکیبا هست که دایی شماست

تولد تو رویای واقعی من است
2731
سلام به همه دوستان این دکتر قلابی و زنش که اسم زنه عطایی است، بی سوادن هردو خیلی وضعشون داغونه، دو ...

خیلی دروغ هستی شما من خودم 8ساله ایشونو میشناسم چنان آرامشی در مطبشون هست که من هیچجا ندیدم خودم مشکل داشتم 100 تا دکتر بی سواد ایرانی رفتم حل نشد فقط ایشون تونست حل کنه خیلی هم مهربون و باسواده غیر از ویزیت تاحالا هیچ پولی ندادم وداروهایی که میده خیلی ارزون قیمت و خوب هست

سلام به همه دوستان این دکتر قلابی و زنش که اسم زنه عطایی است، بی سوادن هردو خیلی وضعشون داغونه، دو ...

چرا دروغ میگی نفهم مطبش آرام و بی‌صدا خوش انرژی هست مشکل منو 100 دکتر ایرانی بیسواد نتونستن حل کنن که آقای دکتر محترم تونست دکترای ایرانی هیچی حالیشون نیست درست مثل تو نفهم دروغگو تازه پول اضافه هم تاحالا ندادم داروهاشم قیمتش خیلی خوبه 

چرا دروغ میگی نفهم مطبش آرام و بی‌صدا خوش انرژی هست مشکل منو 100 دکتر ایرانی بیسواد نتونستن حل کنن ک ...

سلام اگه پیاممو دیدی جوابمومیدی لطفا

منم دکترای خیلی معروف رفتم از iui و ivf تا هرکاری بگی انجام دادم نشد تا الان که میبینم ۵ سالهدارم تلاش میکنم🙁

چجوری از دکتر کومار وقت بگیرم میگن تلفنو جواب نمیدن که😔

خدایا سپاسگزارم🌺❤
سلام اگه پیاممو دیدی جوابمومیدی لطفا منم دکترای خیلی معروف رفتم از iui و ivf تا هرکاری بگی انجام دا ...

خانومی زنگ بزن مطبش نوبت بگیر،صب ده تا دوازده،شمارشم تونت هست،نگواز شهرستانی بگو کرج تاتهران،خیلی دکتر خوب ومهربون شوخی هست،البته فعلا نوبت نمیدن شهریورماه زنگ بزن

2738

من بعد۴سال انتظارهشت ماه رفتم پیش دکترکوماربالاخره باردارشدم الکی وقتمودکترای دیگه تلف کردم خیلی دکترصبورومهربونیه فقط امیدمیده من پیش دکتراقاحسینی معروف رفتم باعصبانیت بهم گفت فقط ای وی اف اونم تازه اگه نتیجه بده باذخیره ی ۰.۹نمیدونین چه روزایی بودیه هفته فقط گریه کردم رفتم پیش دکترکومارگفت ذخیره کم دلیل برنازایی نیست فقط بایدعجله کنی اقدامت روبه تاخیرنندازی برای بارداری یه تخمک هم کافیه به نظرمن برین پیشش اصلاهم پولکی نیست 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏

دوستان دکترکومارسخت توبت میده برای بارداول البته ولی بعدکه رفتین تشکیل پرونده دادین دیگه اسون وقت میده باراولم برین مطبش حضوری یکم اصرارکنین ویزیت میکنن

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
سلام ایشون از همکیشان ما هستن....زرتشتی هستن و مال مهرآباد هندوستان هستن...دکتر خوبی هستن...ولی اگه ...

سلام عزيزم من و مامانم سالهاست كه مريض دكتر شكيبا بوديم ولي الان از ايران رفتن😞چه جوري ميشه ايشون رو پيدا كرد؟خيلي ناراحتم رفتن و حتما بايد براي زخم برم پيششون

ممنون ميشم بهم بگيد

دکتر کمار عالیههه من تو مطب دیدم خانم هایی که از شهرستان میان 

سلام عزیزم

کسایی که از شهرستان میرن پیش این دکتر به نظرت چند وقت باید تهران بمونن؟؟

اگه میشه واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین  
این خانم آیدا معلوم نیست چه پدرکشتگی با این دکتر داره یه تن و کپی کرده هرجا درباره دکتر کومار گفتن ا ...

عزیزم منم دکتر تخمک اهدایی گفته چطور میتونم از کومار وقت بگیرم تلفن جواب نمیده ؟دکتر چه روزهایی هستند ؟

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
سلام عزیزم تونستین وقت بگیرین

بله باید زیاد زنگ بزنی ۱۰تا ۱۲ 

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
2706