2733
2734
عنوان

به نظرتون بهترین حیوون خونگی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

| مشاهده متن کامل بحث + 4368 بازدید | 119 پست
وای مرسی سحر جون
میتونم به عنوان دوست اضافت کنم؟
rana_0860@yahoo.com
پس منتظرتم گلم،چون واقعا هیچ سررشته ای ندارم و خیلی دوست دارم یکی راهنماییم کنه؟
بازم ممنون گلم منتظرتم
اره عزیزم ادم کن من فردا عکساشونا میزارم و توضیحات کاملی میزارم.
به شخصیت خود بیشتر از آبرویتان اهمیت دهید. زیرا شخصیت شما جوهر وجود شماست. و آبرویتان تصورات دیگران نسبت به شما است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه جفت خرگوش داشتم ١٢ تا بچه آوردن! خیلی با مزه ن ، زودم یاد میگیرن جایی که در نظر گرفتی دستشویی کنن، ولی کلاً گربه رو بیشتر ترجیح میدم، چون ملوسه! همش خودشو واست لوس میکنه، شکمشو که بخارونی ولو میشه رو زمین، یه جا که بشینی میاد میشینه بغلت که نازش کنی! کلاً استرسو ازت دور میکنه، سر و صدا هم نداره، گاهی میو میکنه ولی صداش ملیحه آزار دهنده نیست.
باهاش بازی که کنی خودت بیشتر لذت میبری تا اون یه کاموا یا بند کفش بده دستش ببین چیکار میکنه،
همستر و خوکچه بو میدن، خواهرم داشت خداییش اصلاً تو اتاقش نمیرفتم با اینکه هر روز زیرشو تمیز میکرد
کاسکو دردشرش زیاده، فک کن بخوای بری مسافرت! با اون قفس بزرگ میخوای چیکار کنی؟ تازه اگه باهاش حرف نزنی کلی سر و صدا راه میندازه،
سنجابم باحاله ولی بغل کردنی نیست، ذاتش وحشیه، من یکی داشتم فرار کرد از دستم!!!
سگ نداشتم هیچ وقت چون مامانم میگفت نجسه ، الانم شوهرم نمیزاره میگه بدم میاد.
یا رب از هرچه خطا رفت، هزار استغفار...
2731
الان مرغ عشقام ٢/٣ ماهی ٦ تا جوجه میدن منم اصرار و التماس به بقیه که جفت جفت قبولشون کنن چون خیلی کثیف کاری دارن، فقط با گربم حال میکنم، پرشین سفیده تقریباً ٢ ماهش بود که اینترنتی خریدمش ٣٠٠ تومن، الان یکسالشه.
وای ماما الا منم گربه خیلی دوست دارم ولی حیف که هم به خاطر مو و هم میو میوش مامانم قبول نمی کنه

اره از همین جا فهمیدم همستر و خوکچه انگار بو میدن بی خیال شدم

پس به نظر شما هم خرگوش خوبه؟خرگوش شما چه نوعی بود،من دوست دارم خرگوش خیلی بزرگ نشه
عزیزم وقتی موهای گربتو برس بکشی ریزش موش کمتر میشه، خیلی کم
خرگوشای من معمولی بودن و بزرگ شدن! شما مینیاتوری دوس داری مال من معمولی بود
خرگوش ماده بهتره درسته پری میشه ولی اونقدر کمه که جایی رو لک نمیکنه، خرگوشای نر وقتی تنها باشن هرچند وقت یه بار بی قرار میشن، وقتای جفت گیریشون . متوجه منظورم میشی؟ واسه همسن گناه دارن تنها باشن
2706