2733
2734
عنوان

درمان قطعی عفونت زنان بااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 194062 بازدید | 189 پست
نه تنها برای عفونت من تجویز میکنم و نتیجه میگیرن ... بلکه برای خیلی از بیماریهای عفونی مثل گوش دردها ...

من که انجام دادم خوب نشدم بستگی به نوع عفونت داره اگه قارچی باشه بدترش می کنه چون خشک ترش می کنه حتما از دکتر بپرسید شوخی نیست عفونته دکتر مظفرجلالی تو این چیزا خیلی خوبه 

من که انجام دادم خوب نشدم بستگی به نوع عفونت داره اگه قارچی باشه بدترش می کنه چون خشک ترش می کنه حتم ...

منم خیلی جاها تعریف دکتر مظفر جلالی رو شنیدم عزیزم شماره تلفنشو داری بزاری اینجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از این روش هایی که مردم تجربی بدست آوردن اصلا خوشم نمیاد و کوچیک ترین مشکلی که برام پیش میاد میرم پیش دکتر 

چ=ند ماهیم سر عفونت رفتم کلینیک زنان هرا و خیلی خوب درمان شدم واقعا

عزیزم من فقط میدونم خاله م به شدت عفونت رحم داشت وسالها درگیرش بودو خیلی دکتر عوض کرد اما نتیجه نگرفت من بهش دکتر ثناگو رو معرفی کردم یه دوره تحت نظر بود و بر طبق همون مراقبت کرد و نتیجه گرفت . به نظرم دکتر خیلی اهمیت داره حتما خوب دقت کنید چون اگه عفونت شدید بشه خدای نرده باعث سرطان رحم می شه. 

2728

دوستان من تجربه خودمو میگم که از وقتی ازدواج کردم دائم عفونت داشتم، وحشتناک با کرم واژینال و دارو و مراقبت شدید و آب و سرکه و هر راهی که بگین امتحان کردم نشد

عفونت به کلیه هامم زد و خیلی داغون دیگه...

اگه شماهم شرایط منو دارید و بعد ازدواج اینطوری شدین راهش یه چیزه پیشگیری

اول اینکه اگه عفونت دارید برید دکتر و درمانش کنید

دوم یه بتادین هایی هست جلد قهوه ای دارن، تو حمام اون ناحیه رو بااین بشورید، حواستون باشه برای استعمال خارجیه نه داخلی

سوم همیشه قبل از ارتباط با همسرتون، جفتیتون خودتون قشنگ بااون بتادین بشورید ،فقط همون ناحیه رو ها ، بعد ارتباط هم شما باز خودتونو بشورید

اینا یه دکتر به من گفت و منو راحت کرد

ان شاءالله که شماهم استفاده کنید و جواب بگیرید

در کنار همه اینا بهداشت رو هم خیلی رعایت کنین و چیزایی مثل ویتامی c , D هم مصرف کنین

دوستان من تجربه خودمو میگم که از وقتی ازدواج کردم دائم عفونت داشتم، وحشتناک با کرم واژینال و دارو و مراقبت شدید و آب و سرکه و هر راهی که بگین امتحان کردم نشد

عفونت به کلیه هامم زد و خیلی داغون دیگه...

اگه شماهم شرایط منو دارید و بعد ازدواج اینطوری شدین راهش یه چیزه پیشگیری

اول اینکه اگه عفونت دارید برید دکتر و درمانش کنید

دوم یه بتادین هایی هست جلد قهوه ای دارن، تو حمام اون ناحیه رو بااین بشورید،آبکشی کامل، حواستون باشه برای استعمال خارجیه نه داخلی

سوم همیشه قبل از ارتباط با همسرتون، جفتیتون خودتون قشنگ بااون بتادین بشورید ،فقط همون ناحیه رو ها ، بعد ارتباط هم شما باز خودتونو بشورید

اینا یه دکتر به من گفت و منو راحت کرد

ان شاءالله که شماهم استفاده کنید و جواب بگیرید

در کنار همه اینا بهداشت رو هم خیلی رعایت کنین و چیزایی مثل ویتامی c , D هم مصرف کنین

ادرار کردن بعد نزدیکی هم فراموش نشه

به نظر من هر چقدر عفونت داشته باشی و درمانت رو عقب بندازی بدتر میشه . من خودم برای درمان عفونت چند وقت بود که اصلا دکتر نرفتم و فقط دارو گیاهی استفاده کردم که اصلا خوب نبود و برای همین هم بعدش با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر لک و با درمان ایشون تونستم خوب بشم . واقعا دکتر خوبیه و برای بیماراش خیلی وقت میزاره و با حوصله به سوالات جواب میده این ادرس سایتشه http://drparvanehlak.ir/ خواستی ی سر بزن 

2738

عزیزم عنبرنسا هم ی مدت کوتاه درمان میکنه تازه اگه بشه اصلش رو پیدا کرد.

من ی مدت استفاده کردم ولی اصلا قطعی نبود. اره تا یکی دو هفته خوب بودم ولی دوباره عفونتم برمیگشت.

میخوای من ی دکتر فوق العاده برای درمان عفونت پیدا کردم بتوهم معرفی کنم که بری پیشش. خودم رفتم و با دو جلسه کاملا درمان شدم. خیلی خوش اخلاق و با تجربه ان

من به چند تا از دوستامم معرفی شون کردم رفتن و کاملا راضی بودن

من ادرس اینستاشون رو بهت میدم برو سر بزن کارشون عالیه 

https://instagram.com/dr.laleh_sadeghi?utm_medium=copy_link
شماره تماس: 02166933906  و  02166933869