2733
2734
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 614205 بازدید | 3058 پست
هدای عزیز، اگر مشکل خاصی داشتید ، سئوال نمائید تا واضح تر توضیح داده شود. خیلی سعی شده که ساده تر مط ...

سلام خسته نباشید من سونو ان تی انجام دادم دکتر چیزی نگفت ولی تو ازمایش خون ریسک متوسط زده برام میتونید راهنمایی کنید اکه اعدادش را بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من 33 سال دارم و مشکوک به آندومتریوز هستم آزمایش ca12 = 64.8 که در قسمت نرمال نوشته شده up to ...

عزيزم شما آزمايش ca 125زياد بود باردار شدين؟ چه داروهايي مصرف کردين؟ عمل لاپاراسکوپي شدين؟

سرور عزیز، جواب AMH شما عدد 95.0 است و یا 0.95 می باشد. احتمال زیاد 0.95 صحیح است و در این صورت ذ ...

سلام دوستم ۲۸ سالشه آزمایش ذخیره تخمدان داده جوابش ۰.۰۹  است نرماش هم بین ۰.۸۹ تا ۹.۹.   بچه هم نداره قاعدگیش هم نامنظمه . امیدی به بارداری هست ؟ 

خدایا معجزه میخوام 
2731

سلام آزمایشگاه_ نیلو

لطفا راهنمایی بفرمائید. 

مامانم بیماری پاپیلاری کارسینوما داره و بعد از عمل جراحی مرتبه اول سال ۹۷ انتی تایروگلوبولین ۱۰۰۰ بوده و بعد از جراحی مرتبه دوم اسفند ۹۹ و ید درمانی انتی تایروگلوبولین به ۴۲۲‌.۴۶رسیده، و تایروگلوبولین هم ۰.۹۰ هست و tshهم ۰.۰۲ است، حال ایا نشان دهنده عود بیماری است ؟؟؟ و چگونه میزان انتی افزایش و کاهش می یابد و میزان نرمال انتی تایروگلوبولین  بعد از عمل جراحی توتال تیروئید کتونی چقدر است ؟؟؟ 

باتشکر

آزمایش هورمون قبل تخمککشی دادم نتیجش Estradiol.     H>1000.00. وازمایش progesterone(CL).     1.00 زده نرمال هست؟ یاوضعیتم مناسب نیست توروخدا کسی میدونه بگه

یارب نظرتو برنگردد........
2738

سلام.بیخشید یه سوال داشتم.من ۳ماه باردار بودم و نمیدونستم و وقتی رفتم بتا دادم عدد بتا شد۱/۴ !!اینم بگم تیتر بتا ندادم ...فقط چندتا بی بی چک مثبت کمرنگ دیدم ...مگه بتا تو‌بارداری منفی میشه؟!و اینکه الان با اینکه سه ماه باردارم چرا بی بی چکم منفی شد!!اصلا دلیلش چیه!!!میشه لطفا راهنماییم کنین...

سلام خسته نباشید من پارسال حامله شدم با قرص لتروزول وبه دلیل مول بودن کورتاژ کردم و الان 3 ماهه برای ...

بعد سقط جنین معمولا ۶الی ۷ماه باید صبر کنید 

هروقت پریود شدین اویشن دم کنید تا اخر پریودی مرتب بخورید عالیه